reklama

Nadżerka

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez JKRZYMKA, 16 Lipiec 2008.

1. JKRZYMKA

JKRZYMKA sie95,wrze05,lip07

Czy któraś z Was miała kiedyś wypalaną nadżerkę?
    jeżeli tak czy to Was bolało?
    ja miełam wypalaną pare lat temu po pierwszym dziecku i cholernie bolałao..:wściekła/y:
    a lekarka twierdziła że to bezbolesne .... szkoda że to ona nie była na moim miejscu....

2. aga_wozniak

aga_wozniak happy mommy... :o)

Ja mialam wypalana nadzerke około 7 lat temu (miałam ok. 18 lat) i nic mnie nie bolalo... oczywiscie nie moge powiedziec ze byl to przyjemny zabieg ;-):-D ale mnie nie bolalo... :tak::tak:

3. reklama
  4. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

HEJ

Obie z moją mamą miałyśmy laserowe wypalanie nadżerki jakieś 5 lat temu.
    Podczas kiedy mnie bardzo bolało (choć dało się wytrzymać), moja mama mówiła, że ją ten zabieg nic a nic nie bolał.

Więc nie wiem od czego to zależy.

Pozdrawiam.

5. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ja mialam wypalana nadzerke i niestety..... tez mnie bolalo jak diabli :-(

6. JKRZYMKA

JKRZYMKA sie95,wrze05,lip07

to był smieszny sprzęt wyglądał jak długopis z długim drucikiem
    a ja z blachą pod tyłkiem :szok:
    a ból pamiętam do dziś wrażenie jakby ktoś powoli wbijał mi igłę w szyję macicy i ta tortura trwała prawie pół godziny

7. sewa

sewa mamuśka ;-)

:szok::szok::szok::szok: no cos Ty :szok: u mnie trwalo to dosyc krotko i blachy pod tylkiem nie mialam :no: ale bolalo i tak..... nie wiem dlaczego tak jest :baffled: pewnie zalezy to od wielkosci i glebokosci wypalanej nadzerki. Ja podobno mialam duza :-(

8. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

.Mnie też niestety bolało:dry: a lekarz zdziwiony że mnie boli i patrzył na mnie jakbym udawała ,tylko ciekawe po co ;-).

9. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Dziewczyny a może lepiej zafundowac kriokoagulacje? To wymrazanie ciekłm azotem. Ja miałam jeszcze przed ciąża, wogóle nie bolało, potem nie było żadnych powikłań, tylko miałam miesiąc wstrzemieźliwości. Krio daje mniej powiklań i oszczędza zdrowe tkanki w przeciwieństwie do elektrokoagulacji, którą można poparzyć zdrowe tkanki a blizny upośledzają czynność szyjki macicy.

10. reklama
  11. sewa

sewa mamuśka ;-)

Kochana teraz to juz po ptakach ;-) zrobione i nie ma odwrotu..... :no:

12. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

ja tez miałam miec zabieg ale nie poszlam bo podobno malutka była potem zaszlam w ciąże i po ciąży sama zeszla:-)

Poleć forum