reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepszy wózek 3funkcyjny

Ja mam Orbit Baby G2 i ostatnio widziałam go w serialu na tvn. Mecenas Dorota wozi w nim swoje dziecko. Dzięki temu że ten wózek ma innowacyjny wygląd, różni się od innych i dlatego łatwo go rozpoznać. Fajnie jest mieć wózek, który jest rozpoznawalny poprzez telewizję. A poza tym uważam że ten wózek jest najlepszy, mam go już prawie rok i jestem z niego i jego funkcji bardzo zadowolona
 
reklama
tylko jest jeden problem związany z wózkiem orbit baby g2 - cena :) Z tego co widzę na okazje.info to w kilku sklepach internetowych ceny zaczynaj się od 3,5 tys ... Chyba fakt, że pojawil się w filmie nie przekonałby mnie do wydania takiej kasy :)
 
Ja kupiłam Riko brano Natural. 12 kg gondola więc nie najgorzej. Do tego jest to dość wysoki wózek więc nie trzeba się schylac.
1505461732-aaaaaa.jpeg

1505461750-aaaaaa.jpeg


Kupiony 1900 z gwarancją, 3 w 1

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przyznam, że wygląda bardzo ciekawie, natomiast czy możesz napisać też ile kosztował ostatecznie? Pytam bo chcę porównać ceny w sklepach internetowych.
 
ja jestem na etapie poszukiwania wózka mam jeszcze 2,5 miesiąca. Oglądam wózki w pobliskich sklepach i sprzedawcy jednak polecają aby wybrać 2w1 plus fotel z półki z testami zderzeniowymi. Wpadły mi w oko wózki właśnie z adamexu z coletto i z anex. Ktoś widział?
 
reklama
Tak, ja je oglądałam i jeśli Ci się podoba i jesteś do niego przekonana możesz kupić, ja się zdecydowałam jednak na xlander bo ma kilka atutów więcej niż ten, np co mnie zaskoczyło to diody led poprawiające bezpieczeństwo, takie szczegóły a jednak przemawiają na korzyść xlandera
 
Do góry