reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nastrój w 3 trymestrze

Dołączył(a)
5 Lipiec 2021
Postów
7
Hej żałuję że dopiero do was dołączam w 28 tyg i nie bardzo wiedziałam jak się wkręcić dlatego pozwoliłam sobie na nowy temat. Jak wasz nastrój ? Bo mój z początkiem 3 trymestru spadł diametralnie. Przyznam że wcześniej miałam problemy psychologiczne i trochę zaczynam panikować. Czy któraś z was ma podobnie ?
 
reklama
Zupa emocjonalna. Jeden dzień pełnia szczęścia, drugi płacz i niepokój.
Spodziewałam się tego, ale potrafi być męczące.
 
Współczuje 😕
Ja na szczęście jak na razie nie mam takich problemów w sumie od początku ciąży nie miewam zmian nastrojów😊
 
No ja właśnie też całą ciążę się śmiałam że jestem inna bo żadnych większych wahań nie miałam. I teraz też bym się nie martwiła gdyby nie to że zły nastrój utrzymuje się a nie przeplata z lepszym .
 
Ja całą ciążę jestem dużo bardziej drażliwa. Bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, chociaż na co dzień się uśmiecham. W pierwszej ciąży było dużo gorzej, ostatni trymestr to same czarne myśli.
 
Chyba to jest urok pierwszej ciąży bo bardzo się boimy jak to będzie i czy damy radę. Ja bynajmniej tak mam . Ale od wczoraj jakoś puściło i siły wróciły także korzystam z energii. I chyba pewniej się poczułam że nie jestem sama. Pozdrawiam was wszystkie
 
A już myślałam ze jestem sama... 34 tydzień ciąża pierwsza planowana
Jakoś od tygodnia raz normalnie raz chodzę i płacze czepiam się o pierdoły w momencie takiego „napadu” żaden argument do mnie nie trafia nakręcam się jeszcze bardziej, jak mi minie to żałuje bo wiem ze mój partner naprawdę się stara ale co za to mogę ? I te myśli ze sobie nie poradzę ze nie będę potrafiła ze nie będę Dobra mama
Nigdy bym nie pomyślała ze tak będzie wyglądała końcówka mojej ciąży
 
reklama
Hej
U mnie już lepiej dużo. Chyba musimy zaakceptować fakt że tak już bywa w ciąży . Jeden dzień bym chciała już mieć przy sobie dziecko i jestem pełna euforii i mogę góry przenosić , a następnego budzę się z ogromnym lękiem jak to będzie i czy dam radę i wtedy nic mi się nie chce .
 
Do góry