reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

Ritta ja tez 5mc najwiecej, spodziewałam sie na wizycie zobaczyc 56 (jak do tej pory kg na miesiąc) a tu w 1 mcu az 3 kg wiecej ;) ale tez mam wrażenie ze idzie mi głownie w brzuszek chociaż mama cos mowi ze widzi ze i bioderka sie poszerzyly i ręce, czego ja nie widzę, mimo ze byłam patyczak straszny ;)
 
reklama
ja mam na plusie... 11 kg... ale startowałam ze sporą niedowagą. Jak porównam analogiczny okres ciąży z moją pierworodną to i tak jestem szczuplejsza o 3kg. A w pół roku po porodzie zeszłam o 5 kg mniej niż przed ciążą. Więc się nie martwię.
 
Ja mam 1 kg na plusie od początku ciąży. Od poprzedniego ważenia u ginekologa ubył mi kilogram. Trochę mój lekarz już się zaczyna tym martwić i mam zalecenie jeść więcej.
 
Ja od ostatniej wizyty czyli w 19 tygodniu ostatnio do dziś przybyło mi już niestety 4,1 kg czyli od początku ciąży ma już ma plusie 4,6 kg :baffled: masakra
 
Ja mam 4kg i chyba jakoś stanęłam w miejscu, ale mam wrażenie że brzuch ciągle większy.
a_nka a Ty jak na dwie Panienki tylko 4kg to malutko :)
 
reklama
Dziewoje, ale nie zapominajcie, że ja na diecie cukrzycowej (bleee). Lekarka mi mówiła, że w tamtym roku miała pacjentkę z bliźniakami, która na diecie cukrzycowej nie przytyła, a jeszcze schudła 3kg. To dopiero ;) no i wszystko było ok
 
Do góry