reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Kwietniowa Wigilia

:-):-):-)
my duzej choinki nie mamy i narazie nie bedziemy kupowac (u dziadkow w Polsce bedzie piekna duza) ale taka mala do Nikodemka pokoiku chce kupic :tak:
Jakies tam ozdobki w domu beda napewno, no i lubie jak jest duzo swieczek i lampek :-)

musze tez w google zobaczyc o co chodzi z tym wiiii fitnes :tak:

u nas jak byly mikolajki to rodzice nam w nocy jak spalysmy pod poduszki dawalo prezenty albo z tylu tapaczana za glowami albo jeszcze na parapecie ze niby mikolaj przyniosl ;-) ale raz moja siostra mojego tate za reke zlapala jak dawal prezencik za poduszke.
Ja pewnie Nikodemkowi cos do skarpety schowam i kolo lozeczka na nakastlik poloze i jak wstanie to sobie wyciagnie :-) za mikolaja tez u mnie niema sie kto przebrac :confused2:

A jesli chodzi o prezenty to niewiem jeszcze i sie tak wlasnie ciagle zastanawiam :eek:

A Nikodemka jak ubiere to tez jeszcze niemam pojecia ;-)
 
reklama
ja bylam juz na szwedzkiej wigilii wiec wiem ze jak rodzina sie zbierze to symbolicznie ktos wskoczy w stroj mikolaja i bedzie wszystkim rozdawal prezenty...my tego w zasadzie nie lubimy bo na forum rodzinnym powstaje taka beznadziejna pokazowa ze az mi sie nie chce szczerze mowiac za tymi prezentami lazic...ta komercja dookola mnie przeraza....:confused2:

bo to takie przymuszenie ze na juz cos trzeba...a ja sobie tak lubie cos kupic jak niechcaco zobacze i mi sie spodoba a nie ze to jakisc obowiazek.. a to kilka ciotek kuzynow tesciow trzeba obdarowac i niewiadomo czym :eek:

mysle o takich dobrych sankach , slizgaczach dla maluszkow... cos tedy i ten wi fitnes wlasnie, zawsze tez lubie ksiazkami obdarowywac :tak: albo plytami z muzyka...
dzieci oczywiscie chca komorki albo gry i to mnie drazni bo to za drogie prezety mysle.... oni maja nowe komorki raz do roku jak nie czesciej a ja co kilka lat... co za zwyczaje....

dobra bo negatywnie sie rozkrecam a to przeciesz piekny lampkowy, czrwono kwiatowy, choinkowy, zapachowy swiateczny czas, czas jednoczenia rodziny, wybaczania, i przede wszystkim bycia razem :-)
 
[ame=http://pl.youtube.com/watch?v=5oNVIcMnZh4]YouTube - Wii Fit -- full trailer from E307[/ame]
a to o tym wii fitness.. u nas to 1000 koron kosztuje czyli jakie 350 zeta... tzn to tyko przystawka jest bo ja wii juz mam wiec nie wiem ile calosc... ponoc niezla zabawa...a ze ja walcze z nadwaga to mi sie taki prezencik podoba..i zawsze mozna powiedziec ze to prezent dla calej rodziny ;-)
moje dodatkowe dzieciaki maja taka gitare wii i graja na tym bedac czescia zespolow muzycznych..
 
Witam!

Myślę że wiele z Was ma podobny problem.:tak: Obecnie na rynku jest tyle zabawek dla dzieci że aż można oczopląsu dostać, a od cen boli głowa. No i moja córcia ma już sporą kolekcję zabawek, więc wybór trudny. Zastanawiam się co jej kupić pod choinkę, bo córcia jest bardzo muzykalna lubi śpiewać i tańczyć:-) Myślałam np o Szczeniaczku Uczniaczku, ale boję się że Małej szybko się znudzi

:tak: Może Wy macie jakieś fajne wypróbowane muzyczne zabawki???
Albo w ogóle polecacie szczególnie jakąś zabawkę! A może uważacie że jakaś zabawka to bubel niewart zapłaconych przez Was pieniędzy:dry:

Dajcie znać!
 
jdzinka ja malek jesli nie masz jeszcze np takie zestaw muzyczny kupilam ze jest beben otwierany a w srodku rozne male instrumenty np. grzechotki, talerze, kastaniety, tamburyno....
gitara elektryczna z przyciskami i melodyjkami tez mi sie sprawdzila, rozne takie pierdulki co graja... minipianino w bajce albo mini keybord...
bajki grajace...zwierzatka wydajace dzwieki...

ale tez mala ma taki cd-player z dosc duzym przyciskiem PLAY do ktorego sama dosiega i sobie moze muzyke puszczac kiedy chce i regulowac dzwiek i to ja cieszy :tak:
 
ooooooo zaczyna sie grudniowe szalenstwo:-D
ja jak na razie polowicznie poczynilam zakupy dekoracyjne duze zlote i srebrne roznej wielkosci oraz gwiazdy
do tego babki takie cudne ....:tak:
pierwszy raz mnie tak cos naszlo, zeby sie tak wczesnie za to zabrac :tak:
zwyczajowo zaczynam patrzec poczatkiem grudnia ...
no i efekt taki, ze jak przynioslam swiecidelka do domu to naszla mnie nieodparta ochota ustrajania :cool2:
no i w oknach juz swiateczne deko wisi:-D:sorry2:
M skwitowal to ...ze zawsze mamy jako ostatni dekoracje to raz nic nie zaszkodzi jak bedziemy pierwsi:-D
 
majkam a ja wczoraj jako pierwsza na dzielnicy podswietlilam drzewko w ogrodku lampkami :sorry2: tyle tylko ze przestraly swiecic ...g . jakies nam sprzedali...musialam rozebrac i bedziemy wymieniac :baffled:
no wiec mnie tez juz naszlo :tak:

dziewczynki mowcie jaka w tym roku macie koncepcje choinkowa ???? jakiego koloru babki? bo siem nie mogem zdecydowac :sorry2:
i kokardki czy moze samorobne ozdoby i lancuchy czy jak... jakby tu zrobic aby dziecko nie zniszczylo juz pierwszego dnia :dry:
 
dziewczynki mowcie jaka w tym roku macie koncepcje choinkowa ???? jakiego koloru babki? bo siem nie mogem zdecydowac :sorry2:
i kokardki czy moze samorobne ozdoby i lancuchy czy jak... jakby tu zrobic aby dziecko nie zniszczylo juz pierwszego dnia :dry:

mktosia ja to bym co roku chciala inna choinke no ale ze to droga przyjemnosc mamy taka jak w zeszlym roku:tak:Emilka ubierala z tatusiem:-Dbilans-3 bombki mniej:tak:
jakas taka nijaka ta choinka na zdjeciu:confused::dry:
 

Załączniki

  • DSC04203 (Medium).JPG
    DSC04203 (Medium).JPG
    104,2 KB · Wyświetleń: 161
  • DSC04220 (Medium).JPG
    DSC04220 (Medium).JPG
    49,3 KB · Wyświetleń: 162
SZMINKA - eeee tam nijaka, bardzo ladna :tak::-) A Emilka jak duza i powazna :szok:
Ja to tez bym chciala co roku inna...koncepcji byloby duzo.....tylko raz ze szkoda kasy, dwa to nie wiem gdzie bym te wszystkie ozdoby chowala :-D
Dlatego bedzie jak zawsze choinka taka tradycyjna roznokolorowa, ale z przewaga czerownego i zlotego....:tak: Mam nadzieje ze w koncu jutro jakas jodle zakupimy.....choc pewnie zostana jakies brzydkie resztki :baffled:
 
reklama
u nas tez co roku choinka podobna, a w tym roku nie bedzie wcale :zawstydzona/y:, wszystkie ozdoby pochowane u rodzicow po przeprowadzce, jedynie ewunia ma taka mini mini od babci, ze 20cm ma jeden lncuszek i pare swiecidelek, a ja tak lubie choinke ubierac (moze nie tyle ubierac, co juz miec ubrana), no nic w przyszlym roku sobie odbije :tak:

SZMINA choinka ladna, a Emilka jaka dumna ze ja ubrala
 
Do góry