reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży:)

Mam 164 cm waga przed ciążą 57 kg
20 tydz ciazy waga 58 kg
wszyscy mi mowia ze mam za mały brzuszek jak na 5 mc i faktycznie zaczynam sie niepokoic mam nadz ze niedlugo Wam dorównam :)) pozdrawiam

 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra, moja kolej, chociaż przy Was, chudzielce jedne, to trochę głupio.
160 wzrostu, na starcie 61.3
Trochę spadłam w pierwszym trymestrze, około 17 tygodnia waga wróciła. Zapiski mam od 19 tygodnia:
18.0: 62, 8 kg
19.0: 63,1 kg
20.0: 63, 5 kg
21.0: 63, 9 kg
22.0: 64, 2 kg
23.0: 65. 0 kg ==> w sumie na plus 3,7 kg

W sumie dopiero jak sobie to tak zestawiłam, to widzę, że przyrost jest systematyczny i chyba bezpieczny, choć wszystkie kalkulatory pokazują, że powinno być na tym etapie troszkę więcej. Z jednej strony się cieszę, że będzie mniej do zrzucania, z drugiej boję się, że natura się upomni i w te 4 miesiące jeszcze się roztyję.
 
Ja startowałam z waga 56,5 kg przy wzorsci 163 cm. Jakies 1,5 tygodnia temu czyli w 18 + tyg. było 2,5 kg do przodu. Wiec chyba zle nie jest. Boję się tylko co to będzie dalej ;-)
 
kurcze no to jestem największa:) wzrost: 182, waga startowa 86,5 kg, teraz w 20 tygodniu 91,7.
Będę musiała bardzo się pilnować by do setki nie dobić:D
 
Początkowa waga 68kg a teraz +6kg. Jak skończyły mi się mdłości to przytylam w 1,5m-ca 5kg! Przerazilam się i zaczęłam pilnować. No i w ciągu kolejnych 2tyg nic nie przytylam :-)
 
Aktualizacja:D

Wzrost 170cm, waga przed ciążą 58kg, BMI: 20,1

22t6d - 64,8kg (+6,8kg)
23t6d - 65,2kg (+7,2kg)
24t6d - 67,0kg (+9kg)
25t6d - 67,2kg (+9,2kg)
26t6d - 67,1kg (+9,1kg)

Tak właśnie czułam że poszalałam przez ten tydzień, postanawiam poprawę a co z tego wyjdzie...:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry