reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

ja od 4 dni robię cwiczenia kótre znalazłam na nestle.dziś mam zakwasy po wczorajszych hantelkach:tak:ale mozę to mi coś pomozę - no i orbitrek (12 sek. wolno - 8 sek szybko po 20 min 3xtydz.)
wiec jak widac stawiam na ruch - choć jak wiadomo przy dwójce dzieci nie zawsze ten ruch będzie mozliwy jak bym chciała:sorry2:
jakby ktoś chciał - Logowanie - NESTLÉ FITNESS
 
reklama
tydzień temu na wizycie u gina zważyłam się wreszcie na wadze, na której ważyłam się przy każdej wizycie no i jestem zadowolona - 6 tyg po porodzie i 15kg mniej :-):-):-) zostały mi 3 kg do wagi od której zaczynałąm a jakbym zjechała jeszcze dodatkowo 2 kg to byłoby suuuuper:-D
 
Cześć,
poszukuję dietetyka, bo pamiętam, że któraś z nas nim jest.
Pytanie do bardziej doświadczonych:
mówi się, że podczas karmienia piersią się chudnie. Ja coprawda nie karmię, tylko ściągam i daje z butelki. Czy ma to jekieś znaczenie czy chodzi poprosu o produkcję mleka? Od wyjścia ze szpitala nie schudłam ani grama, mam 10 na + :angry:
 
Monika to ja jestem dietetykiem, z tego co wiem to chodzi o produkcje mleka, a karmisz tylko swoim czy dokarmiasz? Ja schudłam juz wzystko co przytyłam w ciazy i dodatkowo jeszcze kilo, ale chciałabym jeszcze z 5:baffled:
 
MonikaA - we wszystkich broszurach itd. twiedzą, że chudnie się przy karmieniu piersią - a moje znajome i teściowa twierdzą, że u nich to dopiero jak przestały karmić to waga zaczęła spadać - Ja mam to samo - waga stała cały czas w miejscu (ważę się codziennie rano) - teraz schudłam 2 kg u teściów (ale żeby nie było że mnie głodzili, hahahahaha - chyba po prostu miałam regularne posiłki, bo samej w domu to się nie udaje)
Także od porodu tez jedynie 4 kg spadłam.
No ale prawda jest pewnie taka, że u każdego co innego.
Ale mam to gdzieś - powoli dojdę do swojej wagi :tak:

Chociaż ostatnio Skaba zniweczyła moje optymistyczne nastawienie, mówiąc, że waży 2 kg mniej niż przed ciążą a spodnie obciskają :baffled::baffled::baffled:
Czy to nie okrutne tak odbierać komuś nadzieję????? :-p:rofl2:;-):rofl2:

A z tą produkcją mleka to sorki, ale nie zrozumiałam.. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Monika ja z Mela dopiero po skonczonym karmieniu wróciłam do swojej wagi
i teraz widze ze jest tak samo:-p spadłam 15 ale zostało mi 10:sorry2:i cały czas sie utrzymuje:dry:
 
A moja waga się zepsuła, a tak naprawdę wyczerpały się baterie, więc nawet nie wiem ile schudłam (i czy w ogóle), ale chyba nic a nic (po ciuszkach widzę)
 
ja od porodu zleciałam na razie 5,5 kg a pilnuję się bardzo tylko czasem mama mi ciastka przynosi i przeklinajac ją pod nosem wcinam te ciastka aż się kurzy:sorry2:
przy Oliwii podczas karmienia chudłam tylko do 3 miesiąca (kiedy to wróciłąm do wagi sprzed ciąży) potem waga stała a jak przestałam karmić zaczełam tyć:wściekła/y:przez piguły rzecz jasna
teraz tez chyba będzie podobnie z ta różnicą że nie wiem ile będę karmić no i nie zamierzam już tyć:tak::-p:rofl2:
 
u mnie też waga stoi, na 65 kg
ostatnio kupiłam sobie spodnie, w rozmiarze L :szok: a ja zawsze taka chuda byłam:rofl2:
 
reklama
a skabie mogą spodnei cisnać mimo nizszej wagi bo po ciązy ma mniej mięśni które jak wiemy ważą więcej niż tłuszcz...teraz należałoby poćwiczyć brzuszki:sorry2:
DZIŚ ZACZYNAM A6W :tak::-)
 
Do góry