reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
mysle ze to dlatego ze ganiam za mlodym caly czas , bo nie moge powiedziec zebym sie jakos oszczedzala a juz napewno nie odchudzala
staralam sie tylko w umiarkowanej ilosci jest slodkosci( ostatnio przeginam)
w umiarkowanej ilosci to u mnei znaczy zamiast acalej czekolady staralam sie zatrzymac na polowie :tak::tak:

z synkiem w ciazy wymiotowalam jak kot i nic nie chudlam a wrecz przeciwnio powolutku ale tylam , a teraz nic nei wymiotowalam i chudlam od samego poczatku
moze nei na wadze ale za to w rozmiarze ...
 
aha - bo już myślałam, że się odchudzałaś <nunu>
skoro to tak samo wychodzi to w porządku - przynajmniej nie będziesz musiała potem zrzucać tych wszystkich kg.... ale z drugiej strony - żeby przypadkiem nie ubyło Cię o połowę :szok: :-) bo urodzisz, dziecko będzie wysysało z Ciebie wszystko, co najlepsze, za starszym dzieciaczkiem tez będziesz musiała się uganiać.. hmm :-p
 
eeeeee bez obawy mam tyle zapasu ze moze ze mnie ssac i jeden i drugi hehehehhe:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

i jeszcze zostanie na puzniejsze ganianie za mlodym heheh

ale tak naprawde to czuje juz ze tyje bo jakas ociezala jestem i malo gibka i jak slonik sie juz ruszam
 
Ja tez znwou schudlam i chyba jestem pewna ze od duphastonu. Juz mialam kilo wiecej niz przed ciaza (bo najpierw schudlam 3 kg) a teraz znowu wrocilam do wagi wyjsciowej...
 
Moja zdezelowana waga pokazuje niezmiennie to samo co przy ostatniej wizycie... Ale na ile jej można wierzyć to nie wiem, bo mam krzywe podłogi :-p Ale też w pasie mi nie przybywa - różnica 3 tygodnie temu i dziś to ledwo jeden centymetr.
 
Ja po dzisiejszej wizycie u ginka mam wyliczone 11 kg na plusie. Pani doktor na mnie nie nakrzyczała, stwierdziła tylko, żeby sobie kontrolować wagę tak by w ciągu tygodnia za wiele nie przybrać, bo przy tej mojej opuchliźnie to nie jest wskazane:-(
 
reklama
Ja dzisiaj w pol godziny zjadlam 2 jablka kisiel i dwie kanapki. Godzine pozniej nie przeczyscilo. A jakas godzine temu caly obiad i.. puszke szprotow w pomidorach i trzy kromki chleba. Szybko Was dogonie na tym zwolnieniu....
 
Do góry