reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze biusty

Hmm czyli powinnam mieć wg tego nowego rozmiaru 70C lub 70D, ale czy to jest polski rozmiar czy brytyjski? bo po przeczytaniu linków to się w tym zgubiłam ;-)
I jeszcze pytanie, jakich firm kupić żeby pasowały, bo trudno mi sobie wyobrazić, że np. z firmy Corin będę nosić 70C zamiast 75A...
Ciężko się przestawić z myśleniem, jeśli do tej pory było A albo małe B ...
 
reklama
Czesc dziewczyny :) A jaki biustonosz nosicie w ciąży? Kupiłam kilka dni temu taki, który 'ma rosnąć razem z piersiami' i szczerze mówiąc ciekawa jestem jak to będzie wyglądało. Normalnie noszę 75E, w tym ciążowym nie mogłam się zapiąć w 75 pod biustem i mam teraz 80. Ciekawa jestem jak moje piersi będą wyglądały po ciąży... Mam nadzieję, że nie obwisną do kolan.. ;)
 
Ja tak dzisiaj sobie krytycznie spojrzałam na założony, dotychczas lubiany i niby pasujący 75A - mostka to on nie dotyka, odstaje z 1 cm co najmniej, więc faktycznie to nie stanik podtrzymują mi pierś, tylko leży sobie na piersi, z boku fiszbina się trochę wpija (przy bardotkach jest gorzej, ale wcześniej nie wiedziałam dlaczego), a w misce jest luz - nic dziwnego skoro sporo piersi jest poza stanikiem. Przy założeniu niby ok, ale po paru godzinach widać że nie jest ok - tylko nigdy nie zwracałam na to uwagi, hmm bo zawsze tak było.

Zamówiłam na próbę 70C Freya, zobaczymy. Ale coś trzeba próbować ;-) Bo tak jak jest jest źle.
 
:szok::szok::szok: ja się chyba źle mierze bo mi dziwny rozmiar wychodzi :-)
Jak myślicie mogę już kupić stanik czy rozmiar piersi jeszcze się zmieni?? Pytam bo chce kupić lepszy stanik a nie chciałabym go wyrzucać za jakiś czas. W zasadzie pokarmu już nie mam, rano ściągnę jedynie ok 30 ml.
 
reklama
Do góry