reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

Mirabelka ja jak sie dobrze nawpierniczam i narobie. To tez mam taki brzusio. Twój to taki sliczny ciażowy:tak:a nie sadełko:angry:

Ja nie mam jakis tam strachów przed tłumami:-pjakaś dziwna jestem ale faktycznie taka nafaszerowana samymi pozytywnymi emocjami ze nic złego sie nie stanie:rofl2:
 
reklama
A to mój brzuszek w 16 tc



07oy1.jpg


09tp7.jpg
 
A teraz mój brzusio. Z przodu jeszcze całkiem normalnie. To zasługa nowego płaszczyka, w którym mogę się dopiąć po przesunięciu guzików:-D
obraz041vv1.jpg

A teraz cała prawda z boku...co prawda, musiałam się ukrywać za apaszką bo oblali mnie herbatą ale i tak widać, ze coś tam ukrywam.
obraz079pv9.jpg


Kupiłam sobie juz wcześniej 2 tuniczki ciażowe - w nich to dopiero wyglądam. Widać nie powinnam ich nosić, bo w normalnych ciuchach wyglądam szczuplej hehehehe
 
Kaka ja chce normalnego zdjecia. Nic nie widac:-(. ja juz tez powoli przerzucam sie sie na ciażowe. Mam juz sliczny ciazowy brzuchol:-D . Wczoraj przytarmosiłam od sis maszyne do szycia i dzis juz wszywam kliny w spodnie:-p
 
Chyba z moim kompem jest cos nie tak :-( bo ja nie mam waszych zdjec:-(
A u mnie brzuszek widac ale oczywiscie jak se pojem to on jest wiekszy :-)
Wczoraj bylam w kosciele w moim normalnym plaszczu przedciazowym i nawet sie zapinam w nim jeszcze a znajoma ktora nie wiedziala ze jestem w ciazy to przez zapiety plaszcz zauwazyla
ze jestem w ciazy zauwazyla ze jestem lekko zaokraglona :-) i szczelila czy to 4 lub 5 miesiac
i dobrze powiedziala bo jest juz prawie polowa 4 miesiaca :-)
 
reklama
Połowa 4 miesiaca...ja myslałam, że przy 16 tygodniu jest dopiero 4 miesiąc.
 
Do góry