• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze brzuszki

Magdziunia świetne fotki. Ale bym sobie pospacerowała nad morzem.

Dziewczyny dzięki za komplementa zawsze mozna na was liczyc jezeli chodzi o poprawe humorku. I super się czyta ze komuś sie podoba moje skromne gusto.Strasznie to milutkie:zawstydzona/y:
 
reklama
Moj brzusio juz coraz wiekszy;-)chcialam wam wkleic fotke z urlopu w Polsce,ale niestety cos nie moglam:-(,musze jeszcze poczytac i jak sie uda to dodam:tak:
 
cimg38531yt4.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry