reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

* Nasze BRZUSZKI *

reklama
NA razie mam jedno zdjecie z sesji ale wrzucam :) DSC_5312b.jpg
 

Załączniki

  • DSC_5312b.jpg
    DSC_5312b.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 123
Beata pomysł na to zdjęcie jest uroczy, ale uważam, że ta mgiełka od prawej jest mocno przesadzona.

Dzisiaj odwiedziła mnie koleżanka i troszkę zaskoczyła bo już w progu stwierdziła: "o kurde już ci się brzuch obniżył". Nie mam lustra w domu więc nie wiem jak wyglądam na co dzień, ale jak się widziałyśmy 2 tyg. temu to mówiła, że mam brzuch pod samymi cyckami a dzisiaj jest mocno w dole ;/
 
reklama
Kamcia w sumie Ty już jesteś na tym etapie, że za kilka dni możesz śmiało rodzić, więc może to obniżenie brzucha to faktycznie coś znaczy
 
Do góry