reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

To ja wstawiam i mój, póki co mało wyraźnie zaokrąglony brzuszek. :-p Wg. piątkowego usg dziś zaczynam 8tydz.
brzuszek2.jpg
 

Załączniki

  • brzuszek2.jpg
    brzuszek2.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 170
reklama
Śliczne brzuszki wszystkie mamy :) tak wcześnie a już widoczne :D chciała bym pokazać bez ubrań tak jak wy.. ale mój już taki ładny nie jest i nie będzie przez te pierońskie rozstępy.. więc aż wstyd pokazywać ...
 
Ania, ja napewno mam gorszy, bo brzuch ciazowy, mialam juz przed ciaza, raz mnie babka spytala na kiedy termin :szok::-D
No coz, delikatnie mowiac figura juz nie ta, duuuzo zbednych kg.. ale juz czuje ze mnie wydelo!
az sie boje jak bede wygladac w 9 miesiacu :eek:
 
JA właśnie miałam taki w miare mały brzuszek w 5 tygodniu taki mi się zrobił taki szpiczasty :) Ayni pokaż jaki brzuszek masz:) póżniej można fajnie porownywać wielkość brzuszka do tygodni ciąży :)
 
Jakie ładne brzuszki! :)))
Ja póki co jeszcze nie mam co pokazywac (ale to dopiero 6 tydzien). Za to powiekszyly mi sie piersi, w obwodzie o 4 cm! Wiec jestem zachwycona, zwlaszcza, ze mialam zawsze raczej malutkie :)))
A jakie stosujecie kremy, zeby pomoc skorze sie rozciagnac i zapobiegac rozstepom?? Macie jakies sposoby???
 
reklama
Jakie ładne brzuszki! :)))
Ja póki co jeszcze nie mam co pokazywac (ale to dopiero 6 tydzien). Za to powiekszyly mi sie piersi, w obwodzie o 4 cm! Wiec jestem zachwycona, zwlaszcza, ze mialam zawsze raczej malutkie :)))
A jakie stosujecie kremy, zeby pomoc skorze sie rozciagnac i zapobiegac rozstepom?? Macie jakies sposoby???



polecam może na początek olejek arganowy :)
z kosmetyków np. dax
 
Do góry