reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ..

reklama
mi została koncówka bio oil sprzed ciązy jeszcze, zły nie jest , ale wole arganowy:) wydaje mi się bardziej naturalny mam z Organique
 
A to mój brzuchol...smaruje się tylko oliwką jonsonbaby w żelu..z Martynką różne kremy stosowałam przytyłam 22kg i nic nie zostało..
 

Załączniki

  • DSCN8979.jpg
    DSCN8979.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 120
Ja się zastanawiam który kosmetyk do smarowania brzuszka będzie najlepszy bo też już zaczyna się zaokrąglać :-):-)
 
Ostatnia edycja:
No to i ja się pochwalę swoim brzuchem...chyba troszkę już widać :-D
 

Załączniki

  • CAM00399.jpg
    CAM00399.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 142
Marina, no pewnie, że widać. Superaśny brzusio :-) To twoja pierwsza ciąża?

Ankush, twój też już spory.
 
Ostatnia edycja:
Fajnie wyglądaja Wasze brzuszki, nie mogę się doczekać swojego :-)

Póki co zrobiłam sobie mieszankę masla shea z olejkiem arganowym i bardzo jestem zadowolona z efektu nawilżającego :)))
 
pierwsza ale i wyczekiwana bardzo długo...bo odkąd poznałam mojego męża a było to 8 lat temu(miałam wtedy 16 lat) bardzo pragnęłam mieć dzidziusia ale wyszło dopiero teraz..:-D jestem przeszczęśliwa. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam cudownych dzieciaczków
 
reklama
DSC_0219.jpg Nie wiem na ile sobie wmawiam, że coś widać, a na ile to tylko mój tłuszczyk, ale dołączam też swoje zdjęcie do galerii naszych brzuszków ;) 6t3d
 

Załączniki

  • DSC_0219.jpg
    DSC_0219.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 125
Do góry