reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

@SzczęśliwaCiężarna wzdęty czy nie i tak śliczny :) pewnie sporo zależy od jakiś predyspozycji osobistych organizmu :) mi np wieczorem po całym dniu wyłazi pępek :D ślimak hehehe

p19u3e3k7i5jls9f.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
@SzczęśliwaCiężarna wzdęty czy nie i tak śliczny :) pewnie sporo zależy od jakiś predyspozycji osobistych organizmu :) mi np wieczorem po całym dniu wyłazi pępek :D ślimak hehehe

p19u3e3k7i5jls9f.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Hehe obym tylko się nie turlala już w kwietniu [emoji16] oj mój pępek nawet o tym nie myśl [emoji16][emoji16] siedzi w środku gdzie mu ciepło [emoji16]

f2w39n7303c24ozn.png
 
Ślicznie wyglądacie dziewczyny :) u mnie brzuszek wyłazi też wieczorem, rano mogę ściemniać że nie jestem w ciąży ;) natomiast wieczorem widać, pomimo że nic nie przytyłam jeszcze.
 
Ale sliczny, taki wyraznie ciazowy[emoji3] Moj to taki ciagle nijaki[emoji53]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Wrzuć zdjęcie, ocenimy ;)


Mój jak dla mnie wygląda trochę jak "ciążą spożywcza" ale wrzucę w niedzielę ;)
Wczoraj, w melissowym staniku O stwierdził, że już mi się brzuszek wyrównuje do poziomu piersi, co u mnie jest niełatwe [emoji23] ale to wynikało trochę ze wzdęcia, a trochę też z biustonosza.. ;)
(ten z melissy trochę "rozpłaszcza" w porównaniu z dalią - dalia, którą nosiłam do wczoraj bardzo mocno zbiera do przodu i "do dekoltu", a ten z melissy jest po prostu wygodny ;) )
Zrobię zdjęcie w miarę rano, wtedy powinien być brzuszek bez nadmiaru powietrza w środku [emoji23]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry