reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz wymiary

reklama
Dzięki dziewczyny, nóżki nóżkami a cellulit i tak swoje robi, od ok miesiąca wywaliło mi na udach że szok, jak u starej babci, nawet mężowy zauważył:zawstydzona/y:, mam nadzieję że to paskudztwo zniknie po porodzie.
 
Edytra, nogi masz jak marzenie....ja nawet bez ciąży takich nie mam,,a cellulit,,,pfffff zawsze był,,,

wczoraj odwiedziłam koleżankę, 2 tyg temu rodziła,,,w krótkich szortach, obcisłej bluzeczce,,,laska (tylko trochę brzuszka jej widać)...ale wyglądała super...ja nawet bez ciąży mam takie 'zwiotczałe" niewysportowane uda...
 
Pyśa ty masz nie dość, że mały brzuch to i seksowną halkę, a co do wysokości, to mi się wydaje, że nie jest wysoko.

edyta- chudzielec i tylko piłka sterczy, zgrabna z ciebie kobieta.

A mi Gin mówiła i jak leżałam w poprzednich ciążach na patologii, że do cesarki nie można mieć pomalowanych paznokci u nóg, żeby widzieli czy krew dochodzi.
 
reklama
Do góry