reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

reklama
Ja mam już 6 kg na plusie, więc wcale nie mniej. Pajkaa nie martw się, mnie tu wszystkie dziewczyny pocieszały, że po porodzie na pewno schudniemy. Najwyżej będziemy się tu wzajemnie dietami katować
 
wszyscy to wszyscy wiec i ja ponarzekam
-nieograniczone zapotrzebowanie na lody kawowe
-przeokropny bol krzyzy
-skurczowebole podbrzusza, szczegolnie po prawej stronie , ktore promieniuja na noge
-napinanie sie skory brzucha jakby Olivka miala zaraz wyskoczyc
-problemy z zasnieciem, czeste pobudki na siusiu po czym znow problem z zasnieciem
-cere mam jak u niemowlaczka wiec nie narzekam (dlatego mowili, ze chlopak a tu wcale ze bo nie :-))
-nerwica chroniczna na wszystkich i na wszystko plus mega hustawki nastroju
-a.. i czasem tez posmarkam sobie krwistym katarkiem
No i najgorsze- 7kg na plusie a dzidzka dopiero pol kg wazy i to nie caly. Coz pol kilo Olivia, 6.5 lody kawowe:-D:-D
 
Fajny wątek. A więc u mnie:

- straszny apetyt - cały czas bym coś mieliła w buzi, nie ważne czy baton czy ogórek kiszony
- wieczorem refluks - jedzonko wraca mi do gardła
- ostatnio kłucie po prawej stronie - może to jajnik
- skurcze łydek i stóp - ale mam już przepisany aspargin
- senność, mimo tego, że śpię po 10 godzin dziennie
- krwawiące dziąsła
- sucha skóra - mimo balsamów i oliwek
- czasami humor taki, że lepiej do mnie bez kija nie podchodzić.
To chyba tyle.
Na plusie jestem 5 kg :)
 
A ja mam już 13 kg na plusie........:szok: To jest dopiero MASAKRA.....

Mi to się jeszcze jedna bardzo niefajna rzecz dzieje.....otóż jak mi się kichnie albo kaszlnie, to mi się zdarza........trochę popuścić w majty:zawstydzona/y: ale dosłownie kropelunie:zawstydzona/y: Dlatego od jakiegoś czasu noszę wkładki, na wszelki wypadek:crazy:
 
z tym kichaniem na mokro nie jestes sama ;) poluzowalo sie nam to i owo, i dobrze, bo tolke jakos musze tam w okolicach przecisnac....
ja od poczatku na plusie jakies 7-8, masakra, chcialam sie w 11 zamknac, a tu sie nie zapowiada... :no:
 
reklama
Do góry