reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciazowe dolegliwosci

Mnie też z Nati strasznie piersi bolały a teraz nic,wydaję mi się że przy kolejnej ciąży już nie bolą bo nam się piersi zmieniły z tkanki gruczołowatej na tkankę tłuszczową
Ja przed ciążami to miałam strasznie dużo gruczołów i ciągle zamartwiałam się a może to guzek a teraz prawie nic tam nie wyczuwam
 
reklama
witjcie dziewczyny, jestem nowa na tym watku, jestem w 5tyg i 6dniu ciazy ,ja zauwazylam u siebiepierwsze objawy ok tydzien po owulacji, teraz zaczynaja mnie meczyc wymioty i strasznie mi marzna stopy, ktoras z Was tez tak ma z tymi stopami?
 
Witaj malaczarna06. mi tez marzna stopy mimo tego ze jest cieplo, ale niestety nie czytalam o tym nic wiecej...
Dziewczyny ja jeszcze oprocz mdlosci ktore z calodziennych, porannych zmienily sie na wieczorno-nocne narzekam na zaparcia oraz wypadanie wlosow! Dobrze ze wizyta u gina juz we wtorek bo inaczej to chyba bym wylysiala...
 
witaj Madziarra mi tez wlosy wypadaja, mam do tego problemy z cera tzn pojawilo sie na twarzy duzo pryszczy buzia az boli od nich nawet
 
mycha79 mnie tez sie kreci czasem w glowie raz mam duzo sil a innym razem sie czuje jak flak ze nie mam sily na nic
bole glowy tez mi nawet czesto towarzysza ale nie biore zadnych przeciwbolowych tabletek zastanawiam sie czy te krecenie siew glowie ze jest przypadkiem dodatkowo od tego ze mam podwyzszon tepm nawet do37,4
 
Mnie wypadają teraz tak jak zawsze,ogólnie wypadanie włosów mam dziedziczne,mój tata wyłysial,jego siostra już nosi perukę :-( Więc byłam szczęśliwa jak w ciąży z Nati w ogóle mi nie wypadały,fajnie się układały i miałam super cerę :-)
 
Aj dziewczyny, mi wlosy nie wypadaja jeszcze, po 1 porodzie mi troche wypadlo. ale za to mam spore odrosty bo lekarka nie kazala mi farbowac wlosow do co najmniej 4 miesiaca jak juz wszystkie organy beda rozwiniete. teraz na poczatku jest duza wrazliwosc na chemie i nie chce ryzykowac,zeby dziecku zaszkodzic.wiec musze sie przemeczyc z mysimi odrostami:zawstydzona/y:.

a z kolei wiekszy problem mam z zoladkiem. wczoraj bylam na jogurtach a dzis na zupkach tajskich z paczki. niezle schudne jak tak dalej pojdzie.

dziewczyny na zimne stopy- ruszajcie sie jak najwiecej tu chodzi o krazenie. im wiecej ruchu w ciazy tym lepiej.no i o cieplych skarpetach to chyba nie musze mowic.

u nas robia akupunkture na mdlosci. jesli sa nie do wytrzymania.jak sie wkurze to pojde chyba na to. ile mozna sie meczyc od rana do wieczora:szok:
 
reklama
to u mnie tez mdlosci caly dzien, bolace piersi na maxa, zawroty glowy, wypadajace wlosy (choc poki co nie jest jeszcze tragicznie), a w pierwszej ciazy mialam tylko poranne nudnosci i nic wiecej. Takze teraz cierpie duzo bardziej. Dziewczyny z tymi objawami ciazy jest tak, ze one moga falami przychodzi, raz sa raz znikaja. Ja juz przeszlam mase badan i wizyt bo mialam krawawienia na poczatku i oczywiscie stres, no wiec juz sie wypytalam o wszysko co bylo mozna i nawet wiecej. Takze te z was co sie martwia ze mialy bolace piersi i nagle nie maja-to jest calkiem normalne, tak mi powiedzieli w szpitalu. Na wymioty mozna brac witamine B6, zaczynamy od dawki 50 mg na dzien a jak nie bedzie pomagac to mozna zwiekszac stopniowo az do 200 mg/dzien. W normalnych ciazowych witaminach jest tej witaminy za malo bo tylko 2.5-5 mg. No i oczywiscie mozna probowac po otworzeniu oczu rano zjesc krakersa/herbatnika, mi dzisiaj pomoglo, kupilam sobie polskie herbatniczki leibnitz i tak mi smakowaly ze wciagnelam kilka rano, nie mailam nudnosci po raz pierwszy :D No i poleca sie zeby nie jesc duzych posilkow tylko raczej czesto i male.
 
Do góry