reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

reklama
Pięęęęękna fasolka - groszek!!!!!! :D :D Już się nie mogę doczekać mojej ;)

No i w końcu tu zawitałaś, Agutku :D Cieszę się bardzo :D :D
 
chciałam się zapisac do gina na usg ale powiedział, że za wcześnie :(
no to poczekam jeszcze trochę ::) ;)
 
Ja byłam, ale nie dał mi zdjątka, bo powiedział, że nie ma czego ::) A serduszko już biło...
 
reklama
zanim jeszcze zrobiłam test ciążowy, to umówiłam się do gina na wizyte na środe (jutro)
wczoraj do niego zadzwoniłam i mówie mu w czym rzecz
acha tu musze wyjasnić, że mój mąż w następny weekend wylatuje z kraju szykować nam nowe gniazdko
a ja z córcią mamy dolecieć do niego za około miesiąc ...no może 2 ( mam nadzieję, że nie dłużej ::) :p )

no i gadam temu ginowi, że chciałabym zrobić usg jeszcze zanim mąz wyfrunie czyli w przyszłym tygodniu
a on mi na to, że to jeszcze nic nie będzie widać :( a ja mam córki zdjęcie z tego samego okresu - miała wtedy 6 tygodni jako fasolka ;D
no i widać - fasolkę ale widać ;D
ostatecznie gin powiedział, żebym przyszła jutro ::) no ale po co jak on u siebie w gabinecie nie ma USG :p pewnie chce forse :p ;D
nie aż taki cięty na siano, to on nie jest ;) miałam okazję to zauwazyć jak prowadził moją poprzednią ciążę

no i sama nie wiem po co mam isc jutro :p no ale pójdę, namówię go na to USG zanim mój mąż odleci ::) ;D
WTEDY WKLEJĘ TU FOTECZKĘ ;D
 
Do góry