reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fasolki w kadrze :)

Melanie, ja bylam u ginki dokladnie w 5t6d i powiedziala, ze to jeszcze tak mloda ciaza, ze trudno bedzie cokolwiek wykryc, najwyzej usg moze pokazac pecherzyk. no i pokazalo - na szczescie :)
ale teraz mam ciagle schizy, czy na pewno wyksztalcilo sie serduszko i dzidzia zdrowo rosnie. na nastepnym usg chyba umre ze strachu - panikara jestem i zawsze zakladam najgorsze - cala ja ::)

a maz dokad wylatuje? planujecie wyemigrowac z Polandu na stale?

 
reklama
nie potrzebnie sie denerwujesz
to na pewno nie pomoże małemu pęcherzykowi ;)
kobieto ciaża jest od szczęścia, a nie.... dołów :p

tak, emigrujemy na stałe
ale wolę nie pisać gdzie, bo niestety są tu też tacy, co czytają a nie powinni ;)
jestem już tak długo na tym forum, ze wiem kto mnie tu podczytuje i plotkuje za plecami :p

na wątku wrześniowym mam mamy cos takiego jak forum zamknięte i tylko my - wrześniówki możemy tam pisać
ale myślę, że tutaj jest za wcześnie aby coś takiego stworzyć, ponieważ wszystkie jesteśmy dla siebie obce i nie wiedziałybyśmy kogo można wpuścić na watki zamknięte a kogo nie
dopiero jak się lepiej poznamy będziemy sobie kombinować ;)

 
Melanie pisze:
nie potrzebnie sie denerwujesz
to na pewno nie pomoże małemu pęcherzykowi  ;)
kobieto ciaża jest od szczęścia, a nie.... dołów  :p

taaa, ja to wiem... :D ale sila wyzsza - chocbym stanela na rzesach i sie mocno starala to nerwy i glupie mysli i tak mnie dopadna ::)
taka jestem psycholka troche ;)
wkrecam sobie rozne filmy... ::)
i podziwiam wszystkich pozytywnie nastawionych - zazdroszcze podejscia ;D

 
Agutek to zależy do dnia...
bo mam tez takie dni, że obiema rękoma mogłabym sie podpisać pod Twoim postem ;D
 
W zeszłej ciąży w 16 tygodniu moja córunia wygladała tak - to zdjęcie zrobił mi lekarz przy przyjęciu do szpitala na izbie przyjęć, a że wyszło tak fajnie, to mi je dał!! ;D ;D

malestwo007mv8.jpg
 
To i ja dolaczam pierwsza fotke naszego bejbika. Ma on tutaj skonczone 6 tygodni i 2 dni. 3,7 mm i bijase serduszko!!! :)
Ten czarny obloczek, to pecherzyk, a w srodku ta biala plamka, to nasza fasolka
_617772_n.jpg
 
kaszu27 pisze:
W zeszłej ciąży w 16 tygodniu moja córunia wygladała tak - to zdjęcie zrobił mi lekarz przy przyjęciu do szpitala na izbie przyjęć, a że wyszło tak fajnie, to mi je dał!! ;D ;D

malestwo007mv8.jpg

Kaszu27 - przepiękne zdjęcie i przepiękny dzidziuś :) Chciałabym już mojego też tak zobaczyć :)
 
Już się doczekać nie mogę ;) miałam usg, ale byłam taka zaaferowana, że prawie zemdlałam, a gin mi jeszcze powiedział, ze w takim stanie na pewno i tak nic nie zobacze i dał mi wody mineralnej ;D :laugh: teraz ide za 2 tygodnie, chyba, że będę u mojej koleżanki wcześniej, bo jej mąż jest ginem, co prawda wstydzę się, żeby mi prowadził ciążę, bo by mnie musiał tez badać, a Ani też by pewnie było nieswojo, ale usg obiecał, że mi będzie robił nadprogramowo ;D No i zawsze moge zadzwonić i zapytać go o wszystko ;)
 
reklama
oto moj robalek ze swoja pierwsza zabawka (toa kulka to pecherzyk zotciowy-czy jakos tak)
 
Do góry