reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Troszke nas tu nie było wiec i przypomnimy sie na calego. Obejrzałam zdjęcia wstecz, dzieciaki sa cudowne i takie juz dojrzale a to my: DSC04203.jpgDSC04205.jpgZdj__cie0670.jpgDSC04227.jpgDSC04235.jpgDSC04166.jpgDSC04081.jpgZdjęcie0638.jpg2011.10.28-11.05.41.IMG_5465.jpgZdjęcie0138.jpg
 
herbatia- Wikunia jest baaardzo do Ciebie podobna! I do Twojej mamy też i ma piękne włosy.. śliczna lala – dawaj ją do jakiegoś konkursu

Przypominam się i ja z moimi skarbami:

Milka 102.jpgMinia 082.jpgMilka 103.jpgMinia 045.jpg

Minia 007.jpgMinia 012.jpgMinia 033.jpgMinia 050.jpgMinia 126.jpgMinia 109.jpg
 
Ostatnia edycja:
aneczka, super :-D ale ci dzieci nie podmienili w szpitalu? jedno jasnoblond i niebieskie oczy, drugie ciemnookie i ciemnowlose?? ;-) ale z buzi podobni do siebie nawzajem, hehe, do ciebie jakos nie :-D ale mama sliczna tyz ;-)
 
aenye, no co Ty opowiadasz? Moim zdaniem wlasnie baaardzo podobni do mamy! :-) A mala to juz w ogole, Twoja miniaturka ;-) No i jaki lysolek ;-)
 
Dzięki laski wielkie.. Milka jest podobna baaardzo do mojego taty, który zmarł.. jakoś po nim ma oczy, miny, gesty. Do mnie podobieństwa nie widzę a jedynie do szanownego małżona nieco tylko małżon nie życzy sobie abym tu zdjęcia jego wstawiała.. no chyba że wstawię i usunę wieczorem – można tak?? bo by mnie ubił jakby zobaczył
:angry:
 
reklama
Ja tez o ten kolor oczek Mileny chcialam zapytac,jaki kolor ma Twoj malz i dziadkowie,u nas podona sytuacja i codziennie wpatruje jej sie w te niebiesko -szare oczeta i wyjsc z pozdziwu nie moge...


p.s aneczka dawaj tego malzona ,nic mi nie mow ,obejrzymy ocenimy kto do kogo podobny a pozniej skasujesz:)!
 
Ostatnia edycja:
Do góry