reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku)

Heksa Kate ma rację! Co za bzdury! Co ma poród do bycia matką? A co z dziewczynami co rodzą naturalnie i oddają dziecko, to niby one są lepszymi matkami?
Ja rodziłam naturalnie i czy ja wiem czy przez to czuję większą więź z moja córeczką. Wtedy byłam tak zmęczona, że chyba nie w pełni mogłam się cieszyć Anią.
 
reklama
Dzieki dziewczyny staram sie tego nie słuchac ale zawsze cos tam z tego co do ciebie mówią w głowie Ci zostanie.
ja ciesze sie ze CC miałam i wstałam w ten sam dzien wiec bolało ale nie było strasznie.
Staram sie tłumaczyc to tak ze to zazdrośc.
 
heksa, jak dla mnie zalezy z jakich powodow sie ma CC
nie ma sie co cykorzyc :D naturalny porod jest fajny ;D ja mam troche z glowa, ale strasznie sie ciesze ze normalnie rodzilam, bez zadnych znieczulen :D za nic nie oddalabym tego przezycia :D
...........ale ciesze sie ze tego co najgorsze juz nie pamietam hehe
organizm dal mi taki zastrzyk endorfinki, ze moja krew mozna bylo jako narkotyki sprzedawac ;) ;D

a ludzie to wieszaja psy na innych z przeroznych powodow, mnie sie niektorzy czepiali, ze glupia jestem bo chce naturalnie rodzic, najwazniejsze co sie samemu mysli!
 
Agatje wiem wiem ale jacykor jestm i nawet na reke mi cc było i nie upierałam sie na naturalny.
Było mineło nactepne tez raczej cc wiesz jak to jes fobia strachu i lęku naturalnie to chyba urodze wtedy gdy dzidzia sie zbierze przed terminem odpukac. ;D
 
Ja ja byłam smutna z tego powodu, ze wynikła ta cesarka to mnie wszyscy na szczescie pocieszali, ze przynajmniej sie nie nacierpiałam, wystarczy ze po wszystkim tyle jest bolu. Dla mnie najgorszy był szok ze tak nagle to wszystko... i strach co sie dzieje z dzieckim. Ja byłam nastawiona na porod naturalny i cholernie sie bałam własnie cesarki wiec to tez zalezy od nastawienia. A jesli ktos uwaza ze cc to pikus, to zazwyczaj sa osoby ktore nie miały cc. Bo ja np. lezałam z taka babka na sali, ktora urodziła naturalnie syna a poprzednio urodziła corke przez cc i mowiła ze mi wspołczuje bo ona teraz sie o wiele lepiej czuje niz wtedy, chociaz wtedy przynosili jej dziecko tylko do karmienia a teraz to na drogi dzien miałam go juz cały czas przy sobie i wszystko musiałam robic przy nim robic. Wiadomo ze to sprawa indywidualna ale niech lepiej sie wypowiadaja na ten temat matki ktore maja porownanie obydwu porodow.
 
Angie!!!Swieta racja!
Dlatego chcialabym sproboawac rodzic naturalnie!!
A co doe cc i wiezi ,z e niby mniejsz apo cc???totalna bzdura!!!!
 
Zgadzam sie z wami ale cioteczka po 3 naturalnych niesty ma inne zdanie i nie przetłumaczy jej
ja w pewnym momęcie powiedziałam jej ze zazdrosna bo jak by ona chciała cc to jej by nie było stac bona zyczenie to koszt 4tys. wiec niech sie zamknie bo ja nie narzekam ale i tak z tego co powiedziała sporo mi w głowie zostałoo.
 
reklama
Heksa, normalnie nie wiem skąd sie tacy ludzie biorą ::) Aż sie we mnie gotuje jak to czytam, ale bym tej cioteczce... i rozumiem, że sie tak wkurzyłaś. Ale postaraj sie nie przejmować, wiesz na głupotę nie ma rady.
 
Do góry