reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku)

reklama
a ja juz bez znieczulenia to nie rodze bo to bylo tak straszne ze nie da sie tego opisac

abryz cos na temat szwow wiem ja mialam nawet dupe poszyta, naprawde bardzo artystyczne ;D

heksa ja nawet po moim porodzie boje sie cc, a chyba nikt nie mial gorszego pdemnie, wiec nie mow ze jestes cykor :D kazdy boi sie czegos innego...

 
Kurcze Kasiaczku! Ty serio mialas az tak ciezki porod ?mamo....
a pisalas o tym w atku o porodach?dlgo rodzilas?ej straszysz mnie!normalnie!
 
Kasiaczek no własnie ja sie boje bo mam jak najgorsze wyorazenia porodu i bólu i chyba nie chcialabym cierpiec tak jak Ty bo raczej bym nie wytrzymała. Dlatego CC.
 
heksa, szkoda słów na tę Twoją ciotkę, nie martw się
ja mój poród wspominam bez jakiś większych sentymentów, trudno powiedzieć "dobrze" ale... bolało bardzo, ale i tak da się to przeżyć, i drugi raz też będę chciała rodzić naturalnie
a te szwy to sama radość :-D
 
a w sobote chcialam sie pochwalic, ze o moim porodzie bylo w Wysokich Obcasach, ale forum nie dzialalo :(
wiec kto kupil Wyborcza 16.09 to moze poszukac listu Agatatje ;D
 
Tamarunia nio nie bylo za ciekawie nie spodziewalam sie ze bedzie tak zle, jak pisaly dziewczyny o 12 godzinnych meczarniach to ja lo matko tak dlugo ...

a tu kule mialam 30 godzin, kroplowa, proznociag, kleszcze a na dodatek rozerwalo mnie wszedzie mialam krok i dupe poszyta bleeee:no: :no: :no:

pisalam chyba cos o tym w watku a co z seksem...
 
kasiaczek, pamietam, czytalam ze mialas masakre, pociesze cie tylko,ze niestety tez cos wiem o poszytej pupie :///////
tak sobie tylko marze, zeby nastepnym razem nie zrobilo mi sie takie cos z tylka.....szczegolnie ze chcialabym miec 3 dzieci ;-)
 
reklama
Do góry