reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Moze to dziwne, ale "cos" poczulam po raz pierwszy na przelomie 15/16 tyg. Pozniej wyrosl mi obok pepka guz, ktory jak delikatnie dotknelam to "uciekl". Na wizycie u lekarza polozna mnie wysmiala, mowiac, ze to nie to, tylko jelita, a wieczorem jak sobie juz lezalam w lozeczku to znowu sie pojawil "obcy" i wiem swoje, ze na pewno nie sa to jelita, ktore uciekaja :) Wyraznych kopniakow i babelkow to jeszcze nie czuje, ale na to przyjdzie w koncu czas :) i nie moge sie ich doczekac!!! :)
 
Witajcie!!!!!!!!!!
Malenstwo daje o sobie znac:) mimo ze delikatnie to jednak calkiem wyczuwalnie:) niesamowite uczucie!!!!!!!! Jestem przeszczesliwa!!!!!!!!Tatuś maleństwa tez :) tylko niecierpliwi sie kiedy w koncu bedzie sam mogl to poczuc lub zobaczyc:))) mysle ze jeszcze ze 2 tyg i bedzie w pelni usatysfakcjonowany:))
 
dziewczyny nie wiem jakim cudem ale przeoczyłam ten wątek tzn. ciągle nie mogłam się zebrać żeby tu napisać.
Ja pierwsze ruchy tzn. takie łaskotanie poczułam 2 września i potem spokój a tak codziennie to moje maleństwo daje o sobie znać od 12 września czyli tak około 18 tc. A wczoraj mój mąż mógł poczuć nasz skarb
 
Mój przyszły mąż też dzisiaj poczuł, położyłam mu łapkę na moim brzuszku i poczułam kopniaka, zapytałam czy poczuł, a on że to przecież moje skurcze. Głupek myślał że skurcz to takie krótkie spięcie kawałka skóry, a to nasza córeczka była:)
 
Ja czuję ruchy już dobre 2 tygodnie, a w tamtym tygodniu poczuł mój mąż:happy2: Młody kopie już konkretnie, szczególnie wieczorami:-D
 
Ja czuje Malenstwo juz dosc dlugo, bo 5 tyg.!:szok::szok::szok: czasami kopie mocniej, czasami tylko sie rusza, ale od kilku dni dostaje kopniaczki na wysokosci pepka i czulam je juz kilka razy na stojaco. Wczesniej odczuwalam Maluszka tylko kiedy siedzialam lub lezalam, a najbardziej w pozycji pollezacej;-)
 
reklama
U mnie synek rozpoczął atak na pęcherz. Kurcze nie wiedziałam, że to on a dziś co się poruszył i kopnął takim stłumionym kopniakiem to mi się siku chce. Tak jest już od jakiegoś tygodnia, ale że to syn mnie ściga to dziś się kapnęłam. W ubikacji poleci parę kropel i tyle. Męczy mnie już ciągłe bieganie do WC. Najgorzej jest wieczorem, kiedy mi się robi cieplutko, kiedy M leży koło mnie, a tu muszę wstać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
 
Do góry