reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

Dziękuję Izis :-):tak:
Dzidzia duża, duża... Ma już ponad 2cm :-)
Masz rację... Przeżycie niesamowite:biggrin2: Łzy same się cisną do oczu, a usta śmieją:-) kiedy widzisz swoje dzieciątko:tak: Bijące serduszko...
Ach... Już bym chciała zobaczyć je znowu:-) Teraz idę do lekarza dopiero 5 października. Czyli będę już pod koniec 14tc. Myślisz, że już będzie można zobaczyć płeć, czy jeszcze za wcześnie ? Tak bym już chciała wiedzieć :-) Mam nadzieję na chłopca, ale oczywiście najważniejsze zdrowie....:-):tak:
Pozdrawiam Kwietnióweczki
 
reklama
SILKA w 14 tygodniu hmmm niewiem?
Ja pamiętam byłam w 17 jak poznałam płeć ale byłam na usg 4d:tak:
ale może jak ci się ładnie dzidzia wystawi i nie będzie sie chować to się dowiesz;-)
 
Silunia dziękuję :happy::tak:
Izis moja lekarka ma na prawdę dobry sprzęt, ale masz rację, że może być jeszcze za wcześnie :-( A ja już taka ciekawa jestem. A powiedz... Jak wrażenia po usg 4D?? Warto zainwestować ??
Buźki!
 
Silka- naprawde warto...jest to dosyc drogie , ale wrazenia nie daja sie zniczym innym poruwnac..pozatym jesli bedzie to usg4d genetyczne dokladnie sprawdza ci malenstwo czy wszystko z nim jest ok......my bylismy na nim z zuzu w 20 tygodniu ciazy !!!! Mamy 40 minutowy film, zdjecia buzki i raczek i wspaniale wspomnienia ...i dowiedzielismy sie wtedy na sto procent , ze bedzie dziewczynka ...w tej ciazy tez chce je zrobic...ale na to jeszcze troche czasu jest to dopiero poczatek ciazy
 
Silka uważam tak jak Silunia naprawde warto;-)
też dostałam filmik i zdjęcia
byłam razem z małzonem i on ryczał chyba bardziej niż ja:tak:
 
20-22 tydzien to najlepszy czas. Dziecko jest na tyle dobrze rozwiniete, ze widac czasami nawet dokladne szczegoly buzki, i nie za duze...bo w pozniejszym okresie w macicy jest zbyt ciasno i mozna wogole buzki oraz plci nie zobaczyc!!!!
 
reklama
Tak myślałam, że 20 tydzień to najlepszy czas na zrobienie usg 4D. I zostało już nie dużo czasu do 20, bo niecałe 10 tygodni :-) Mam nadzieję, że szybko zleci :tak:
Buźki
 
Do góry