reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maluszki ( USG )

Hej Silka.
Powiedz mi, czy na usg 9tyg.i 5 dni widać było wyraźnie rączki, główkę i nóżki dziecka? Ja jestem bardzo zaniepokojona, bo u mnie jest 9t2d a główka nieodchylona, rączki i nóżki - zawiązki. Bąbel ma 2,5cm i pęcherzyk jest - więc pod tym kątem jest ok-wielkość odpowiada wiekowi ciąży. Lekarz nie rozwiał moich wątpliwości w ogóle.
Czekam na Twoją odpowiedź i pozdrawiam.
 
reklama
Hej Silka.
Powiedz mi, czy na usg 9tyg.i 5 dni widać było wyraźnie rączki, główkę i nóżki dziecka? Ja jestem bardzo zaniepokojona, bo u mnie jest 9t2d a główka nieodchylona, rączki i nóżki - zawiązki. Bąbel ma 2,5cm i pęcherzyk jest - więc pod tym kątem jest ok-wielkość odpowiada wiekowi ciąży. Lekarz nie rozwiał moich wątpliwości w ogóle.
Czekam na Twoją odpowiedź i pozdrawiam.
Hej mimi2. Główka odchyla się około 10tc, więc na pewno wszystko ok :tak::tak::-) Co do rączek i nóżek też jeszcze nie były dobrze wykształtowane, chociaż Pani doktor mi pokazywała i dosyć dobrze je widziałam :-) I powiedziała, że na następnym usg juz będzie widać dużego człowieczka :tak::-) więc u Ciebie na pewno też tak będzie :tak::-) Nic się nie martw!!!!
Buźki :-)
 
Hej Silka.
Powiedz mi, czy na usg 9tyg.i 5 dni widać było wyraźnie rączki, główkę i nóżki dziecka? Ja jestem bardzo zaniepokojona, bo u mnie jest 9t2d a główka nieodchylona, rączki i nóżki - zawiązki. Bąbel ma 2,5cm i pęcherzyk jest - więc pod tym kątem jest ok-wielkość odpowiada wiekowi ciąży. Lekarz nie rozwiał moich wątpliwości w ogóle.
Czekam na Twoją odpowiedź i pozdrawiam.


Nic sie nie bój bo mój ma 9 tygodni i 4 dni i ma tylko 18mm długości nie widzialam zadnych raczek ani nóżek a lekarka powiedzial ze wszystko dobrze ze prawidlowo.. :) widzialam serduszko bijące :) ale o tymprzezyciu napisze na innym naszym forum :)))
 
Hej !!!
Zdjęcie Mojego Skarba zrobione w 12t6dc wg USG
Dziś tylko jedno, ale jutro wkleję jeszcze jedno, bo mam takie piękne zrobione z przodu i widać bużką, brzuszek, rączki i nóżki. A na tym pokazało mi pupcię :-D:-D:-D
 
Silka Piękne!!!!! aż chciało by sie już przytyulić naprawde gratuluje jeju ja też chce takie zdjecie tu nie ma plamki tylko niemowle ....rewelacja czekam na reszte zdjatek :) a to tak robi sie na zwyklym badaniu usg czy to jakies specjalne ???
 
Lady dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam i zwykłe zdjęcia i dwa takie trójwymiarowe właśnie od tyłu i od przodu. Z przodu jeszcze piękniej wygląda. To było usg genetyczne. Ja nawet nie prosiłam mojej ginki o takie zdjęcie. Sama powiedziała, że zrobi. Na zdjęciu wygląda super, a na żywo, jak się rusza jeszcze piękniej....Tak jak mówisz... Takie niemowlę. Tylko 6,5 centymetrowe :-D:-D:-D:-D:-D Buziaczki Kochana!!!!!!!!!!!!
 
Silka, brakmi slow.Rewelacyjne zdjecie.
Ja bylam na normalnym Usg, wiec nie ma takiego efektu, ale tez widac wyraznie.
Jak tylko bede miala aparat to sie pochwale.
XXX
 
Silka,

Brak mi słów, jaka piękna dzidzia, Boże JA TEŻ CHCĘ MIEĆ TAKIE ZDJĘCIA !!!!!!
Silka a czy z przodu widzialaś jaka to płeć bo juz podobno w tym tygodniu ciąży narzady są ukształtowane?
 
reklama
Dziewczynki mój bąbelek prosił bym Wam przekazała podziękowania za tak miłe słowa :tak: !!!!!!!!!!!
mateRIA nie widziałam jeszcze płci, ale pani doktor powiedziała, że ona jest już prawie pewna co do niej... Tylko powiedziała, że woli mi to powiedzieć jak będzie na 100% pewna, a nie prawie... No nie wiem... Nie wypytywałam więcej, bo też wolę wiedzieć na 100% :tak::-D Cały czas mam nadzieję, że w moim brzuszku mieszka sobie chłopczyk :-) Ale tak jak wszystkie mamy, muszę powiedzieć, że będzie co Bozia da... Ważne, że zdrowe :-):-D;-):tak::laugh2:
Pozdrawiam !!!!!!!!!
 
Do góry