reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

Karolq ja po cc,nie wejde w dzinsy z przed ciazy za chiny! Niby wcisne na dupsko,ale sie nie dopne (brakuje dobre 10cm),a I boje sie bo rana wciaz tkliwa.

Kamcia nie grzesz! Ty to masz figure!

A co Wy z tymi cyckami ze niby ble bo za duze? Ja bym tam zostawila sobie takie macierzynskie :) moj T to prawie placze jak je widzi ze takie fajne duze, a pomietosic nie mozna bo mnie bola :(
 
reklama
dziewczyny miala ktoras przewiane piersi? jak to sie objawia? Juz mnie nie bolaly a od 2 dni placze z bolu i nie tylko przy karmieniu. Dodam ze chyba cos mnie zlapalo bo w nocy dreszcze mam
 
karolq ja nie miałam , ale może masz nawal pokarmu i stąd takie objawy??
ja miałam nawał w 1 ciązy to przez 2 dni mikałam dreszcze bolące piersi i temperaturę....
 
Karolq8jakja mialam przewiane piersi, to tak jak masz nawal pokarmu i piersi generalnie nie mozesz dotknac i do tego mialam goraczke , przeszlo po dwoch dniach, nic z tym nie robilam, ale na piersi tzreba caly czas uwazac, ubierac sie odpowiednio bo bardzo latwo o przewianie.Ja sie nabawilam moich jak kiedys poszlam z Amelka na spacer a on zaczela sie tak wydzierac ze chce do cyca ze w koncu musialam siedziec w parku z pol godziny i efekty byly, bo wiaterek troche wial.
 
Karolqu - masz temp???? jeśli tak i bolą niemiłosiernie piersi to może być zastój i zapalenie piersi!!!! to nie przelewki!!! może się skonczyć antybiotykami.....właź pod ciepły pryszni, polewaj piersi ciepłą woda i masuj obolałe miejsca - nawet jesli trzeba tak masuj by mleko ciekło....no i kapusta-stary sprawdzony sposób! jak nie pomoże to smigaj do lekarza-albo skontaktuj sie ze swoja polozna!
 
A co Wy z tymi cyckami ze niby ble bo za duze? Ja bym tam zostawila sobie takie macierzynskie :) moj T to prawie placze jak je widzi ze takie fajne duze, a pomietosic nie mozna bo mnie bola :(
Bubbles, kwestia upodobań,dla mnie jak mam wyżej niż C,to jest koszmar,bo wyobrażam sobie podbiegania gdziekolwiek,o bieganiu które zarzuciłam na czas ciąży nie wspomnę.Chyba będę musiała trzymać w rękach cycki,żeby nie były do kolan:-D Maż podziela moje poglądy i raczej nie kojarzą mu się seksualnie, takie mleczne(chociaż sikania mlekiem jeszcze nie widział:-D)

a z tym przewianiem to dobrze wiedzieć, nie sądzilam ,że coś może być poza tym nawałem i zapaleniem.
 
Ostatnia edycja:
Do leczenia piersi prysznicem jak już pojawi się gorączka polecam jeszcze walnąć ze dwie tabletki paracetamolu - można. Mnie to dwa razy uratowało i nie skończyło się lekarzem na szczęście. Paracetamol plus gorący prysznic na piersi i "wydoić się" albo maluchem albo laktatorem i człowiek jak nowy. Kapusty nie próbowałam.
 
Mój brzuchol też nadal jest i motywacji i czasu i sił brak na walkę z nim, chyba muszę go pokochać bo szybko mnie nie zosatwai:-)
Cycoidy nie są jakoś specjalnie wielkie, nie przekraczają C:-)
Dzieczyny a czy 2 tygodnie po porodzie jak się karmi można mieć nawał???? Wydawała mi się że to przypadłość pierwszych dni lub odstawienie dziecka.
Karolka jak piersi są twarde i bolą to propnuję wizytę chociaż u położnej może ona oceni fachowym okiem czy wystarczy poodciagać nadmiar pokarmu i dobrze wymasować, bo jeśli coś jest na rzeczy to potrzebny antybiotyk. Trzymam jednak kciuki aby wszystko dobrze się skończyło i cucusie wróciły do normy.
Karolka a aporpo dreszczy, to mogą cię też dopadć ze zmęczenia i z tego że jak się karmi to się człowiek bardziej poci i może trochę zmarznąc, też mnie tak czasam dopada.
 
reklama
no proszę, nie wpadłabym na to ,że te dreszcze i uczucie wyziębienia to od karmienia.
Wszystko zwalam na razie na ten mój częściowo nizagojony szew po cc.
 
Do góry