reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

jaipur wiem co masz na mysli z cycuchami :) zartowalam sobie tylko, ja tam powyzej C to nawet obecnie nie rosne (no moze podczas nawalow mam D), wiec dla nas to i tak frajda, a po karmieniu to juz tylko nalesniczki zostana :p

paula moze Twoje Dzieciatko wlasnie lapie sie na tzw. skok wzrostowy? czyli nagle potrzebuje wiecej mleczka i piersi odpowiadaja zwiekszona produkcja tegoz? bo ja to wlasnie przerobilam miedzy 2 a 3 tygodniem u nas :) takich skokow jest wiecej i nawaly tez sie wtedy moga zdarzac...
Jak postępować, kiedy dziecko zaczyna znacznie częściej niż zwykle domagać się piersi? - BabyBoom

to chyba nadaje sie na watek o karmieniu?
 
reklama
Dziewczyny a ja wczoraj wlazłam na wagę,żeby zobaczyć ile po porodzie spadło i pokazała mi 7kg mniej!:tak:a w ciązy przytyłam 9kg:-D więc do zrzucenia 2kg zostało,żeby miec wagę sprzed ciąży (chociaż wolałabym zrzucić jeszcze więcej), a tu macica się jeszcze obkurcza...Więc może nie będzie najgorzej. Dopinam się we wszystkie bluzki-spodni jeszcze nie mierzyłam,bo trochę jednak brzuszko jest...ale poczekamy zobaczymy
 
no mi zostało 4 kg do zrzucenia ale powoli powoli i bedzie gicior a to mój brzucho i rozstepy w roli głównej :-(
PICT1559.jpg
 
wiecie co, już zatęskniłam za brzusiem, jak go oglądam na fotkach, to był taki uroczy!
skoro już wklejamy i udało mi się dodać załączniki(czego nie mogłam zrobić od jakiegoś tygodnia) wklejam brzusio w 39t i w -2t(podwójny;-) po cc) .Ale fajna była ta piłeczka...
 

Załączniki

  • DSC00539.jpg
    DSC00539.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 91
  • DSC00560.jpg
    DSC00560.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 101
ja się jutro zważę bo jeszcze tego nie robiłam po porodzie . na ten czas oczywiście brzuch jest jeszcze dość widoczny i tu moje pytanie kobietki kiedy Wasz wyglądał już tak jak przed porodem ???

I co z tymi ćwiczeniami ? znalazłyście coś i od kiedy można wykonywać po SN?
 
W ciąży przytyła jakieś 13 kg i udało mi się zrzucić już ok 12 :-) mam nadzieję, na jeszcze 5 mniej, bo przed ciążą nieco mi się już przytyło. Liczę, że uda mi się dobić do 62 kg ;-)
W bluzki wchodzę bez problemu, ale w większość mieściłam się będąc w ciąży. Jeśli zaś chodzi o spodnie, to jak na razie sprawdziłam jedne i weszłam w nie :tak: troszkę gniotły jak siedziałam, ale nie było tak źle.
Cycki... hmm... w sumie to prawie wróciłam do rozmiaru sprzed ciąży (było 70B, a teraz jest 75B), tylko są pełniejsze, ale akurat to mi nie przeszkadza ;-)

Ogólnie jestem zadowolona z obecnej figury, nawet z tego, że zrobiłam się troszkę szersza w biodrach. Jeszcze tylko zrzucić też brzuszek i będzie ok :)
 
Mi jeszcze zostało jakies 2 kg z 10 które przybyły w czasie ciązy ale ogólnie jest bardzo dobrze, jedynie to w bioderkach się powiększyłam :D mam nadzieje ze choc troszke się jeszcze zejda a dla porównania zdjęcie z ostatniego tygodnia ciązy i aktualne:) myym4.jpg
 
reklama
Do góry