reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Yenefer nie wyobrażam sobie jak moje dzieci jeden drugiemu siedzą na plecach, ja jestem zadowolona na podwórku jest ok, kółka sie blokują, odkryłam,że w koszu jest pompka pod ręka hi hi, wiadomo komfort nie jest taki jak w jumperze moim były, ale coś za coś kosztem lekkości-wagi, szerokości, mąż się śmieje,że w końcu czas pomyśleć o rodzicach
 
reklama
Ja mam zooma i gdyby nie jego ciężar razem z pannami to bym go nie wymieniła. Można w nim tak ustawić siedzenia że dzieci siedzą na przeciw siebie. W ogóle uważam ze to fajny wózek ale do miasta, na chodniki i ulice. Jak jedziemy z nim do rodziców to niebo a ziemia w porównaniu z tym jak się u nas pcha.

No fajny masz ten wózek, ja na razie myślę i myślę - muszę go zobaczyć na żywo, przymierzyć dziewczyny - teraz już mogę:tak:
 
dziewczyny, ja też myślę intensywnie nad lżejszym wozkiem. Mam jakiegoś starszego maclarena dla bliźniąt, ale wydaje mi sie wcale nielekki i trochę waski ( po jumperze wszystkie będa wąskie ;) ) Mqam prośbę do właścicielek cossato ( tego z fajnymi napisami) i właściwie inncyh wozków też o zmierzenie szerokości siedziska. Ewentualnie o jakieś zdjęcia maluchó w nim, można?? Na pewno nie tylko mi by to pomogło please.
 
DSC07121.jpgDSC04243..jpg


Onna - moje dziewczyny ....City mini ma 76cm (male maja na pierwszym zdjeciu15m , na drugim 17m), Aria tez 76cm (maja tam 11miesiec)
 

Załączniki

  • DSC08964.jpg
    DSC08964.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
ja przepraszam że tak off topic ale już na fb zauważyłam...jola ślicznie ubierasz te swoje panny! Wszystko kupujesz pewnie w UK? Zazdroszczę tych fajnych sklepów!

Jola czy w tym city mini można blokowac przednie koła? Czy koła są pompowane??
 
Ostatnia edycja:
Yenefer....a dzikuje bardzo..no staram sie....:tak:Ja wogole mam bzika na puncie ciuchow...uuuwielbiam stroic male..:sorry2::tak:
Wszytko kupuje tu w uk ale potem sprzedaje...male maja tyle ciuchow ze wiekszac wyglada jak nowki...:tak: Teraz wlasnie przymierzam sie do wystawienia ciuszkow 12-18...:tak:
 
hi hi....prosze bardzo....moge zawsze podrzucic Ci fotki jakbys chciala.
Wogole to mialam napisac ze sprzedaje ciuszki ale jakos tak nie chcialam sie narzucac...:sorry2:
A te 12-18 ciuszki mam w Polsce wiec jakbys chciala to mozesz sobie je zawsze zobaczyc...:tak:
 
reklama
Wysłałam Ci wiadomość:tak:

Jeszcze miałam pytanie odnośnie wózka ale chyba nie widziałaś bo edytowałam posta. Chodzi mi o joggera. Czy on ma pompowane koła i czy można je blokować?
 
Do góry