reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Ja rodziłam w dwójce, ale teraz już jest tylko w jedynce porodówka, niedawno otworzyli oddział po remoncie generalnym. Podobno robi wrażenie.
Ładne imiona dla chłopców :-) A ciąża dwuowodniowa i dwukosmówkowa?
 
reklama
A Twoje córeczki jak mają na imię?
Też słyszałam, że po remoncie jest super, ale mój lekarz powiedział, że nie jest pewien czy przyjmują tam bliźniaki. Dąbrowa na przykład nie może przyjmować porodów bliźniaczych.
Ciąża dwuowodniowa jednokosmówkowa. I niestety wystąpiły krwawienia, leżałam już w szpitalu a teraz w domu.
 
Oj, no to współczuję... Ale już teraz wszystko jest ok? Na pewno przyjmują ciąże bliźniacze, skoro w dwójce przyjmowali... To podobno bardzo nowoczesny oddział, a w dwójce było "po staremu" i też dawali radę :-) Moje dziewczynki to Nina i Nadia, a ciąża też była dwuowodniowa i jednokosmówkowa...
 
a ja będę sprzedawala takiego wrzosowego z serduszkami ;) sTRASZNIE DUŻO TYCH JUMPERÓW SIĘ POROBIŁO ;)
 
a na jaki będziesz zmieniała?
no wlaśnie tez się zastanawiam i zbieram informacje. Wizualnie podoba mi się ten cossato z napisami Sis i Bro lub innymi, zastanawia mnie też ten babywelt, nie pamiętam kto go ma. W sklepie niestety wyboru nie było, widzialam maclarena, i dwa Kees, jedn jakis niski a drugi jak riksza wygladal :/ wolalabym dzieci do niego przymierzyc jednak
 
witajcie
po pierwszym spacerze xlanderem jestem mega zadowolona dzieciaki również piały z zachwytu, lekko sie prowadzi jest bardzo skrętny, super podjeżdża pod krawęzniki, generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam, nawet paski regulujące oparcie są ok, śpiworki super,
 
reklama
Do góry