reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Widzę Yen, że ten temat tak samo mocno Cię gryzie co i mnie. Ja niestety nie oglądałam jeszce zadnego - oprócz tego Graco, które widziałam w sklepie ze sporymi już dziećmi w środku. No, ale nie wiem czy cięzki bo wstydziłam się podejśc i zapytać :)
 
witajcie
po pierwszym spacerze xlanderem jestem mega zadowolona dzieciaki również piały z zachwytu, lekko sie prowadzi jest bardzo skrętny, super podjeżdża pod krawęzniki, generalnie jestem bardzo zadowolona i polecam, nawet paski regulujące oparcie są ok, śpiworki super,
też mam,rewelacja :):)
 
gemini ponawiam prośbę o dokladniejszy opis wozeczka baby welt. Waham sie między tym a tym cosatto. cosatto cięższy, ale bardziej mi się podoba, a w tym siedzenie jest takie jakby spadające w dół? Tak to wyglada na zdjęciach??? pojedynczego siedziska. BArdzo prosze o pomoc :) jak jeszcze wymyśle inne pytania to będę je zadawać, napisałabym pw, ale moze jeszcze komuś sie przyda:)
 
O cosatto pisalam pare stron wczesniej i zdjecia z moimi pannicami tez byly.
jolaja wciaz mysle o mini joggerze jak bede sprzedawac i candy.
Jedno mnie nurtuje czy dlugo beda w nim jezdzic.Ja potrzebuje wozek tali w teren,do lasu i nad ocean.Parasolke mam na zakupy,na codzien mam i candy a na wypady chce jogerra.Ale chce zeby mi starczyl do konca..Moj max uzywal wozka na takich wypadach az do 3 lat ..
Mowisz ze srawdzil sie w terenie???A czy ze wzgledu na piankowe kola nie trzepie nim na nierownosciach??
 
iws sprzedałaś zooma? Kupiłaś już coś nowego? Ja mam kłopot bo mam kupca na zooma ale nie sprzedam go póki nie będę miała drugiego wózka. Strasznie napaliłam się na joggera ale jest mały problem - nie jest on dostepny w Polsce! Na allegro znalazłam jedynego sprzedawcę który może go sprowadzić z USA. Tylko drogą morską trwa to nawet 8 tyg:-(
 
reklama
Yenefer...
ja Ci moge wozeczek kupic i wyslac do Polski- wysylka to 125zl - idze w ciagu 3-5 dni
Nie ma sprawy- juz wysylam kolezance maclarena kupionego tutaj o polowe tanszego niz w Polsce....:-):-)#
Takze smialo- dla mnie to nie problem...:tak::tak:
 
Do góry