reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE PROBLEMY!!!

LILITH mam nadzieje ze juz bedzie coraz ciepleij moje skarby juz spia tylko piesek i ja jeszcze na nogach.masz juz ta swoje komorke?

MONIQA a jak kotku twoje starania?
 
reklama
Malinko tak mam :):) jak ci pisalam wtedy nie miaam kilka dni tylko :)
Hihi ja znow spac moge bo jestem nieprzytomna bo wczesniej wstaje zeby sie mezykiem nacieszyc:):)ale to sie pewnie zmieni znow:(:(
tzn wiesz zasypiam nawet normalnie ale budze sie co chwilke:(:(

a teraz bedzie cieplej sie robic to mala mozesz werandowac:):) no i pewnie juz ci sie ten spacerek marzy i wozeczek wyproowac:):)
 
m.a.l.i.n.k.o moje staranka w toku :) ... wlasnie zaczelam drugi cykl staran, mam nadzieje ze ostatni ;) buziaki :-* , ucaluj malenka od ciotki Moniki :)
 
Och...Lilith...myslisz że pozytywne myslenie to taki "klucz" do zafasolkowania?? ;)
Tylko wiesz jakie to trudne jak ciągle sie nie udaje ::)
 
LILITH jak najjbardziej pozytywne myslenie ;) ... aczkolwiek to troche trudne , zwlaszcza po smutnej sytuacji , ale poki co trzymam sie dzielnie i staram sie o tym nie myslec  :)

Monisiu damy rade :) wierze ze Nam i innym babyboom-iczkom sie uda :)
 
LILITH dizs bylam z mala na chwilke na dworku :) opatulona na maxa i ja i ona :) bylo super i wozio sie super sprawuje heh ja szlam z wozeim a maz z pieskiem

MONIqA zycze zeby byl ostani i zeby sie udalo.Ucalowalam buziaki
 
Monika no tak mi sie wydaje....jak pierwszy raz sie staralam to duzo przeszlam...a i tak stracilam moje ukochane malenstwo....
Teraz jak sie staralam to co chwilke jakies problemy i samoistne poronienia ale wierzylam ze sie uda i jak widzisz na suwaczku moje szczescie juz wchodzi w 7 miesiac:):)

Malinko to superowo!!! ja sie juz niemoge doczekac jak mala sie urodzi i jak z nia pojdziemy!!!!a mamy szczescie bo powinno byc cieplo:):)
Ostatnio strasznie sie rozpycha!a w poniedzialek ide do gina i jestem baardzo ciekawa ile juz wazy:):)
 
reklama
LILITH niom dzisaj u nas bylo ceplutko i bylismy na dluzszym spacerku a jutro idziemy na szczepienie biedna Weronisia a i odiwdzila nas dzisaj moja siora i brat z zonka:):)
 
Do góry