reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Co do kciuka to ja znowu slyszalam ze od kciuka trudniej odzwyczaic bo ma go zawsze pod reka a smoczka mozna zabrac i nie ma. ale jak widac opinie sa rozne (jak zawsze) Ostatnio, jeszcze bylo cieplej to widzialam jak jechal w wozku chlopczyk, mial pewnie ze 3 latka i ssal kciuka:-p Dziwnie to wygladalo, a moja babcia mowi ze jej znajomej synek ssal palec i byl ten paluszek chudszy od reszty:dry::baffled: Najlepiej nie przyzwyczaic, no ale wiadomo ze to uspokaja dziecko, za jakis czas jak tak lepiej sie zainteresuja swiatem to moze sie oducza:-) Ja osobiscie jak widze ze mala marudzi i ssie mocno paluszki to wtykam smoka, a to dlatego ze wklada najdluzszy palec i :zawstydzona/y:pozniej beka, a raz zwymiotowala

Duzo duzo zdrowia dla chorych maluszkow, oby szybciutko wyzdrowialy
 
reklama
Dużo zdrówka dla maluszków i spokojnej nocy.
Oliver już je zupki warzywne, bardzo mu smakują i lepiej śpi, ale mam problem bo robi kupki co 2, 3 dni. Niby są ładniejsze niż robił wcześniej, ale sie troszkę martwię. I płacze mi ostatnio przez sen nad ranem. Tak sobie kwili z zamkniętymi oczkami, nie wiem może to ząbki.
 
Evelinakol- mój też tak płacze. Ja to podejrzewam że mojemu to się coś poprostu złego śni. Biorę go wtedy na ręce, przytulam się do szyi i zazwyczaj śpi. Czasami natomiast otwiera oczka rozgląda się, robi przerażoną minkę i bek
Ewelia - ja dokładnie to samo słyszałam o ssaniu kciuka i smoka. Mój niestety nie chce smoka. Czasami jak sie w nocy wierci i cyca z zamkniętymi oczami szuka, tak żeby pocycac nie podjść, to mu wkładam smoczka. Zawsze wtedy się zdenerwowany budzi i płacze. Smoczek jest tolerowany tylko podczas zabawy i służy mu jako gryzak - nie ssie go tylko mamle. Palca tez nie ssie tylko "gryzie" - masuje sobie dziasełka.

 
Duzo zdrówka dla wszystkich rozchorowanych maluszków:-)

Piotrek tez nieraz popłakuje przez sen jak go pogłaszcze po główce zazwyczaj pomaga...nie wiem to chyba jakieś złe sny:no:

A pisałyscie o tym że wasze maluchy sie juz rozgadały my mamy chyba z 5 filmów nagranych jak Piotrek sie wydziera...ale dosłownie wydziera:szok: szczególnie na leżaco lubi pokrzyczec ja wtedy dzwonie do mamy i przez tel daje jej posłuchac to dosłownie nie wierzy....ja to sie zawsze zastanawiam czy go gardło nie bedzie bolało po takim koncercie:szok::-D
 
Uj, i znów dużo do czytania, hihi..
U nas wszystko po staremu. Jak tak sobie czytałam ile i kiedy wasze szkraby jedzą to aż się przeraziłam Ulką, bo ona je 2 razy cz eściej:
8.00 cycek
10.00 cycek
12 cycek
14.00 zupka (cału słoiczek, 14.30 cycek na popiecie)
17.00 cycek
19.30 cycek
22.00 cycek
24.00 cycek...itd...
no i pewnie dlatego jest taka tłusta.hehe

No a wizytę u lekarza od rehabilitacji mamy już zaklepaną na 21.01. ale jestem przekonana że tylko potwierdzi moją diagnozę.

Jak tam zdrówko??
My siedzimy 3 dzień w domu, bo za duży mróz, dzisiaj -10*C
 
Witam!
U nas dzisiaj tylko -3 ale wieje więc nigdzie nie idziemy.
Kuba dzisiaj o 4 w nocy po butli zaczął ryczeć i tak koncertował do 6 az w końcu smoczek zamoczony w debridadzie pomógł.
Miałam Wam się pochwalić że wczoraj zostałam ciocią!! Siostra mojego męża urodziła synka-Daniela, miała cc, wszystko ok. mały dostał 10 punktów :-) wszyscy czują się dobrze :-)
 
Ale dziś cisza na forum. Mały spi więce zajrzałam na chwilę wkońcu zmontowałam suwaczek:-p. Dziś troche lepiej ale leje się z tego z noska o widze ze konec spania uciekam do malego.
Pozdrawiam miłego weekendu!!!
Gratulacje Kozica dla cioci i dla siostry Twojego męża:-D!!!
 
reklama
Duzo zdrowka wszystkim chorym

Kozica gratulacje dla ciebie oraz siostry! :-)

Co do palca i smoczka, to ja slyszalam ze lepszy smoczek, bo go mozna wyrzucic a palca nie :-) Poza tym ponoc od smoczka mniejsze wady zgryzu. SZymcio palca nie zscie, jedynei wklada je do buzi i grzebie przy dzisalach, ale na to mu pozwalam. Poza tym lubi smoczek :-) Ale jak wiadomo sa roznei opinie :tak:

Naur moj jadl podobnie jak Ula 8, 10, 13,15,17, 19.30 i potem w nocy roznie. I tez do chudych nie nalezy:-) BYlam w czwartek u lekarza i pani powiedziala ze maly powinien juz nei jesc na rzadanie, tylko starc sie tak co 3 godizny i ulozyc to tak zeby i jemu i nam to pasowalo do planu dnia. I powiem ci ze troszke juz to pozmienialam i myslalam ze bedzie wielki placz, a tu nie, maly znosi to wsyztsko bardzo ladnie :-)
 
Do góry