reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

NASZE SKARBUSIE :)

baśka

Mama Karola i Bartka
Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Dziewczyny wiem że na razie to nic nie będzie widać za bardzo na usg...ale możemy się potrenować w widzeniu tam naszych skarbów-fasolek...- zachęcam do zamieszczania zdjęć.

reklama

Madziuja

Ludki Cudki :o)
Rozwiązania
0
W szpitalu miałam dwa razy u lekarza też teraz w czwartek będzie już piąty i tak mi mało!!!!!! Najchętniej codziennie sprawdzałabym czy wszystko jest ok z naszym Aniołkiem.

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Sliczne wasze dzidzi:) ja dzis tez zamiescilam moje:) i az niemoge uwierzyc jak szybko rosnie:):)

A

anusieńka

Gość
Nemezis śliczna Kruszynka- malusinka .Życzę żeby rosła szybciutko i zdrowiutko....

reklama

Ola.K

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza moje Maleństwo ma 9 tygodni i 2,36 cm ...zobaczcie jakie jest cudowne...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry