reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE SKARBUSIE :)

reklama
Basiu:)- cudowny:)

Ja też wczoraj byłam u gin- 8t6d..poźniej wkleję fotkę..ale mówie Wam jak slicznie było widac dzieciątko:) i widziałam jak szybciutko bilo serduszko:):):)

no i moja dzidzia stała na głowie-az lekarz sie smial..Pani tak..a ono odwrotnie(przygotowane jak do porodu-tylko znacznie wyzej:)
Powiedział, ze ciąza rozwija sie prawidłowo-super wyniki:)..ach:)jestem szczesliwai zachwycona rownież zdjęciem usg..widać wszystko- zarys rązcek, nózek.glówkę, a nawet serduszko..:)
 
Dzięki dziewczyny :) Rusałko to wg usg nasze maluszki mają dokładnie tyle samo (mój w poniedziałek 8tydz4dzień) ;D ale ja na razie suwaczka nie zmieniam bo gin powiedziedział że daty nie zmienia bo takie róznice (4 dni w porównaniu z terminem wg miesiączki) moga być
 
Rusaleczko czekam na twoje zdjecie USG .Musze sie napatrzec na te wasze skarby poki mojego jeszcze nie widzialam ;) ;D
 
A ja zostawilam swoje pierwsze USG u lekarza prywatnego w poczekalni  :-[ Odbiore dopiero 29 listopada na wizycie. A USG odnosnie zespolu Downa mam 8 grudnia. I u nas koszt to 150 zl, lacznie z nagraniem na kasete VHS.
 
reklama
Mnie tez gin chce wyslac na te badania tzw. USG genetyczne boje sie jak nie wiem czego.Chcialabym zeby juz bylo po tym badaniu i zeby wiedziec ,ze wszystko O.K. ja bede miala je niedlugo przed swietami ::)
 
Do góry