reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE SKARBUSIE :)

po wielkich prośbach ktoś mnie wysłuchal-  Kochana Axxia!
dziękuję;)!

beztytuu0kj.png
 
reklama
Hej! Witajcie po przerwie. Niestety nie miałam netu. Ale już mam. Maluszek w zeszły piątek miał 1,87 cm więc już całkiem całkiem. Lekarz uspokoił mnie. Bo poprzednio stwierdził że ciąża jest o ponad tydzień młodsza niż sądziłam. Ale maluszek "dogonił" swój tydzień i teraz jestem w 9 tyg. Pozdrawiam!
 
Dzisiaj u nas zaczyna se 12 tydz ciaży:):):):).. za jakieś 2-3 tyg do gin:)- jak myslicie?- w 14-15 tc moze(jeśli dzidzius pokaze:):) już zobaczyc płec..bo juz zgłupiałam- wszędzie róznie na ten temat piszą..a gin powiedział mi tak..moze..sama nie wiem.
 
Rusalko czasami płeć widać już po 12-13 tygodniu ale samia miałam przykład, że moj Bartek na każdej wizycie tak się ustawiał że nic nie było widac i o tym że jest chłopcem dowiedziałam się w 28 tygodniu, a moja przyjaciółka w 5 miesiącu dowiedziała się że urodzi dziewczynkę a miesiąc przed porodem że jednak to chłopiec no i była strasznie rozczarowana zwłaszcza że już nakupowała różnych sukieneczek itp
 
Rusałko jeżeli Twój gino dysponuje aparatem do USG 3 D ( trójwymiarowym ) , mój ma 4 D to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że poznasz płeć Maluszka w 16 tc. Oczywiście o ile Malucxh ustawi się tak ,że da się go podglądnąć.
 
a kiedy wykonuje sie badania prenatalne?..Moje dwie kolezanki robiły w 5mc..i wówczas jak na dłoni widac KTO rządzi brzuszkiem mamusi:)
Ja juz nie moge sie doczekac kolejnej wizyty u gin:)
 
A oto fotka mojego malucha. Zdjęcie było robione w 13 tc.
usg3ea.png


(mała instrukcja ;) : strzałka pokazuje nóżkę podniesioną do góry)
Podczas badania maleństwo albo fikało fikołki albo machało rączkami i nóżkami. Lekarzowi udało się uchwycić podniesioną nóżkę. Fajnie, że zdjecie wyszło wyraźne..No i jak się wygodnie położył (mały leniuszek ;D) Kocham to zdjęcie.
 
reklama
Do góry