reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE SKARBUSIE :)

Oliwierek sliczne zdjecie :) :) :) Jaka duza dzidzia :) :)
Tez nie moge sie doczekac kolejnego USG, moj gin powiedzial ze bedzie w 12 tygodniu:)))
 
reklama
Oliwerek- cudne dzieciątko:)- jak ładnie ..i wydawaloby sie ..tak grzeczniutko sobie lezy w brzuszku mamusi:)

co do instrukcji..:)- dobrze, że napisalas..bo ja pierwsze pytaie zadałabym- "Czy to uniesione- swiadczy o tym, ze to chłopiec??":):):)..moze dlatego taka mysl mi przyszła..bo rozmawiałysmy wcześniej o płci dzidziusia..:)..:):)
 
Ja uwielbiam patrzec na zdjecie mojego malenstwa, jest ciut wieksze niz dzidzius na zdjeciu Oliwierka, bo ma 14tyg juz :D
tez slicznie widac nozki i nie moge sie doczekac nastepnej wizyty (juz 12.12!) :D zeby znow zobaczyc jak sie malenstwo rusza :D
 
Hej Dziewczyny. Dzieki za miłe słowa. Cieszę się, że mój szkrabek Wam się podobał.

Oj Rusałko, Rusałko ;D
Gdyby to na prawde zamiast nóżki był (sorki za brzydkie słowo) siusiaczek, to wyobrażasz sobie jakiego prężnego mężczyznę bym urodziła ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Po prostu chyba do księgi ginesa by się nadawał ;D ;D ;D ;D ;D
Jeśli chodzi o kaliber ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A kiedy Ty zamieścisz kolejne zdjątko swojej dzidzi??
 
hihi:)..no tak Oliwerek:)..potęzny by był chłop:):) :laugh:

Ja zamieszczam na bieżaco fotki mojego malenstwa..kolejną wizytę i usg mamy ok 10-15 grudnia..po..oczywiscie wklejam mój skarb:)!
 
Oliwierek Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! No aż mi się łzy w oczach zakręciły! A jak się wymościł! Od razu widać że wie co w życiu dobre i z tego korzysta ;D
 
Oj Dziewuszki ;D
Dzięki za miłe słowa ;D

A tak poza tym to powiem Wam w sekrecie, że to jest po prostu taki mały cwaniak (po mamusi) ;)

Wie co w życiu najważniejsze - wypiąć się do góry brzuszkiem i mieć
fsystko w d..e ;)

pap
 
Oliwierek, jak patrzę na Twojego bobaska, to już nie mogę doczekać się moich badań w 13 tygodniu:))) Jak duże jest Twoje maleństwo na tym zdjęciu?- i może pamietasz ile miało w 10 tygodniu? Chcialabym wiedzieć tak dla porównania, czy i moja kruszynka da radę tak urosnąć w ciągu 3 tygodni:)
 
Hej Ell

Pierwsze usg miałam robione w 10 tygodniu a wtedy mój szkrabek miał 2,24 cm długości od główki do dupki (nóżek się nie liczy).

A to zdjęcie, które zamieściłam było robione w 13 tygodniu i wtedy miał 5,54 cm (też od główki do dupki).

Ale pamiętaj,że każdy dzieciaczek rośnie w różnym tempie. Jak chcesz sprawdzic w poszczególnych tygodniach długości dzieciaczków to wejdź na www.noworodek.pl a na samym dole strony wejdź w najczęściej czytane artykuły: "CIAZA TYDZIEN PO TYGODNIU TRYMESTR I"
Tam są zdjęcia i opisy poszczególnych tygodni. No i oczywiście wzrost i waga brzdąców.
Pozdrawiam
 
reklama
To się teraz uspokoiłam, bo moja kruszynka w 10 tyg, miala 2,8 cm- i wydawalo mi sie, że to malutko. Wszędzie pisze o 4 cm w 10 tyg. Dzięki za informacje.
 
Do góry