reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

Babeczki mi pasują :wtorki, czwartki - mam wtedy wolne:tak:.Pozostałe dni to tak po 14:30 - ok. 15-ej bo pracuję do 12:30 i dojazd dochodzi.:tak: Co drugą sobotę i niedziele mam zajętą.
 
reklama
Anet jeszcze nic straconego, nie wiadomo kiedy bedzie to spotkanie...


mam propozycje...dzisiaj wieczorem zajrzy Martusia to zrobi jakis porzadek z tym...ustalmy dwie daty na tygodniu i w weekend i zobaczymy ile bedzie chętnych....
Martuś co Ty na to szefowo:-):-):-)

Jak dla mnie z opisu Bestyji zapowiada się to całkiem fajnie a wy co o tym myslicie???
 
Mi tez sie podoba,:tak: :tak:będzie mozna sie czegos dowiedzieć od ekspertów. Fajnie, naprawdę sie cieszę:-)
Anet nie matrw sie Karola napewno do czasu spotkania wyzdrowieje i przyjdzie razem z Tobą:blink:
 
jeżeli chodzi o termin to jestem w końcówce ciąży, niby przez najbliższe 3 tygodnie jeszcze nie powinnam urodzić, ale różnie może być; zakładając że uda się w marcu to u mnie odpada jedynie najbliższy weekend bo wyjeżdżam, pozostałe dni do dyspozycji
co do godzin: w sumie to jakoś nie jestem w szczególny sposób ograniczona, rano zawożę Filipa do szkoły i odbieram go w godzinach południowych, ale on chodzi też na świetlicę więc mogę później go odebrać albo może zrobić to mąż
na koniec: czy z przyszłabym z Filipem, tego nie wiem bo on ma trochę zajęć pozalekcyjnych, więc trudno mi odpowiedzieć, ale jak tylko będze termin i godzina to od razu się zdeklaruję
nie wiem czy jest jakaś propozycja miejsca - jeżeli to będzie wyjście na miasto to proponuję Tratoria Frascati na Chopina
 
spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ja czekam aż ustalicie termin, wtedy się zdeklaruję, bez daty nie mogę nic ustalić
 
Chełmianeczki moje:-) jakby co to możemy się na paliwo zrzucić i moim autkiem byśmy podjechaly - akurat nas jest 4 i jednego bejbesa by się wzięło - foteliki mam - ja swoich mogę podesłąć teściowej na służbę:-p;-):tak:.
Wstępnie zgłaszam termin na sobotę 27 marca. :tak:
 
Chełmianeczki moje:-) jakby co to możemy się na paliwo zrzucić i moim autkiem byśmy podjechaly - akurat nas jest 4 i jednego bejbesa by się wzięło - foteliki mam - ja swoich mogę podesłąć teściowej na służbę:-p;-):tak:.
Wstępnie zgłaszam termin na sobotę 27 marca. :tak:

Mi pasuje
 
reklama
Do góry