• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Ostatnia edycja:
marta haha dobry pomysl z tymi bodami :) ale bedzie m dumny haha :) moj jak zobaczyl ta bluzeczke dla juliski "i love dady" to powiedzial ze to bluzeczka w sam raz dla jego coreczki haha :) i dumnie tak na nia patrzyl hehe.
wiecie co zauwazylam ze moja juliska kopie najwiecej po tym jak zjem owoce hehe:) terz jem winogrona i kopie mnie hehe a tak to spokoj jest
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry