• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Marta dobranoc Bobo-ktore półśpioszki będziesz zamawiać? ja mam kilka sztuk ale jeszcze dokupie chyba :eek: a jak szukasz czegoś do odkupienia dla dziecka to wejdź sobie na sprzedajemy.pl ja kupiłam dwa śliczne dresiki niezniszczone po 10zł za jeden albo na gumtree bo tam też sa fajne rzeczy:-)
 
Bobo ja mam sporo pajasyków które też sie fajnie sprawdzają pod coś te ciensze a na coś te grubsze al e mam tez malutkie dzinsy i sweterki dresiki dokupilam i jeszcze jakieś dwa ładne kompleciki sukienka i bluzeczka dopkupie musze A wyslać na strych bo mam po Nastce gdzies worek z takimi malutkimi rajtuzkami nie musialabym już kupowac :sorry: wszystkie ubranka dla dzieci sa śliczne :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry