• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
bobo ja rozumiem na rozowo, ja tez bym wykorzystala rozowe body i spioszki ale spodniczki nigdy, ja mam prawie cala szuflade w komodzie sukieneczek i spodniczek bo moj m jak sie dowiedzial ze bedzie dziewczynka to oszalal na tym punkcie i wszystko co zobaczyl to kupowal,
Wiesz ze jest ksiazka z opowiadaniami dla dzieci takich okolo 5 letnich PT Julek i Julka uwielbam te historyjki ;))
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry