Aga1402
Fanka BB :)
Dzień dobry
ja już zaprowadziłam dzieci do szkoły byłam na zakupach i pranie mi się juz jedno wyprało
)
Kinga jeszcze małpa nie przylazła więc się nie załamuj
)
Bobo śliczne te pół śpiochy
Wiola u nas jest tak ze na oddział położniczy nikomu nie wolno wchodzić
( z jednej strony dobrze bo nie wyobrażam sobie leżeć na sali źle się czuć bo wiadomo albo karmić a jacyś obcy faceci się kręcą po sali a koło dzieci wszystko robią pielęgniarki od noworodków przewijają i tak dalej my mamy dzieci tylko do karmienia a tak nic nie trzeba w szpitalu koło dziecka robić
Justi miłego dnia
)
ja już zaprowadziłam dzieci do szkoły byłam na zakupach i pranie mi się juz jedno wyprało
Kinga jeszcze małpa nie przylazła więc się nie załamuj
Bobo śliczne te pół śpiochy
Wiola u nas jest tak ze na oddział położniczy nikomu nie wolno wchodzić
Justi miłego dnia

i kawa mi sie skończyła do techibo trza gnac
paranoja normalnie co tam się wczoraj działo :-)tragedia