• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Gosiu nie kuś tortem:)
U nas dzisiaj ciężki dzień. Kuba wył pół dnia, bez powodu, był taki ze bez kija nie podchodź. I zabawa nie pomagała, malowanie, nic. W końcu usnął na godzinkę. Tylko że jak on śpi w dzień to niespokojnie śpi w nocy.
 
Ja tez dzis jakas dziwna jestem, nic mi sie nie chce, polozylam zeby sie zdrzemnac a i zasnac nie moglam. U nas chlodno i chyba ta pogoda tak na mnie depresyjnie dziala a pozatym to czekanie mnie dobija...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry