bietka84
szczęśliwa :)
mój m to oglądał i nie wpadł na to, że ma to coś wspólnego, teraz siedzi myśli jak ta idiotka mogła wziąć "coś" z tego filmu
6 mamo dałaś czadu
a najbardziej emotki "kocha" anaberek
a ja mam dylemat iść spać, czy czekać do 23-24 jak moje dziecko obudzi się na jedzenie, jak śpię to o 23:30 jestem nemo- widze tylko na jedno oko
a jak nie śpię to rano jest tragedia, bądź tu mądry... tej nocy nie spałam, bo m nie było, więc "czuwałam"- oczy już mi się zamykają.... 
6 mamo dałaś czadu
a najbardziej emotki "kocha" anabereka ja mam dylemat iść spać, czy czekać do 23-24 jak moje dziecko obudzi się na jedzenie, jak śpię to o 23:30 jestem nemo- widze tylko na jedno oko
a jak nie śpię to rano jest tragedia, bądź tu mądry... tej nocy nie spałam, bo m nie było, więc "czuwałam"- oczy już mi się zamykają.... 
Ostatnia edycja:














