• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

mój m to oglądał i nie wpadł na to, że ma to coś wspólnego, teraz siedzi myśli jak ta idiotka mogła wziąć "coś" z tego filmu

6 mamo dałaś czadu :elvis: a najbardziej emotki "kocha" anaberek

a ja mam dylemat iść spać, czy czekać do 23-24 jak moje dziecko obudzi się na jedzenie, jak śpię to o 23:30 jestem nemo- widze tylko na jedno oko:-D a jak nie śpię to rano jest tragedia, bądź tu mądry... tej nocy nie spałam, bo m nie było, więc "czuwałam"- oczy już mi się zamykają.... :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie ja nie oglądałam, on pochłania filmy a ja często zasypiam:-D:tak::tak:, myśli nad tym że ona żałowała a matka madzi nie, i że tam chodziło o kolor skóry, że ona biała, a policjant czarny i że w jakiejś czarnej dzielnicy ślwdztwo się toczyło- nie wiem, nie ogladałam, a on mruczy pod nosem :-D

wiolka tylko dasz cyca, a ja człapię do podgrzewacza :/ oj ile razy psa podeptałam :eek:
wszędzie grasują wampiry- u |Ciebie też :)))) one są wśród nas :)))

bobo wreszcie cała Ty na avatarku :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja rozumiem bobo :)

co dziś na kolacje serwujesz ??????? może
5744282-zblizeniach-frytki-i-ketchup--zywnosci-i-napojow.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry