• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Kuba już śpi:) ja też lecę zaraz się wykąpać, bo rano trzeba wstać.
Ja mam w lodówce jeszcze ciasto:) ale od jutra basta :szok: Ciekawe jak ja się przestawię. I suwaczek dietowy muszę wstawić jak tylko wagę kupimy, bo ostatnio stara odmówiła posłuszeństwa:)
 
reklama
Wiolka ja ogólnie kleików nie lubie ale kaszkę, budyń to tak bardzo lubię w ogóle bardzo lubię mleko i mleczne rzeczy
też bym się napiła piwka :tak: jutro idę odebrac butelkę bo zamówiłam małemu na allegro 260ml z tomme tippee za 10zł i napisałam do nich bo to sklep czy musze ja kupic przez allegro i jutro tam pójde sobie a we wtork księdzu zapłacic.


ja też już zmykam bo kręgosłup mam przy samej dupie normalnie - słodkich snów
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry