• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
dzień dobry :)
dziewczęta wysyłam Wam dobry humor
usmiech_www_gify_liq_pl%20%2886%29.gif
 
Bietka ja Igorek mial katar uzuwalas nasivin soft 0,01 i jak sie sprawdzal?

Marta prawda taka ze tabletki same nic nie zrobia. bez diety i cwiczen nie bedzie efaktu. ja ja sie odchudzalam to bralam terma line z olimpu i do tego cwiczylam i byla dieta. schudlam 12 kg
 
Dzień dobry ja już od dawna na nogach a moje ksieżniczki śpią w łózku jedna z jednej strony druga z drugiej:-)zjadłam śniadanko i taka cisza w domu:errr: Współczuje dolinek i życze dobrych humorków :tak: Anaber ja mam teraz dla Julity nasivinsoft i biodacyne
 
reklama
Dzień dobry Kochane
ja się tylko witam i lecę na zakupy i później po Wiktora, zajrzę jak wrócę do domku, miłego dnia! Aga nie rób za wiele dla M przez kilka dni, może wtedy zauważy i doceni, nienawidzę gadania w stylu "ty siedzisz w domu a ja pracuję...." nosz kur.... SIEDZISZ!!!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry