• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Aneczka, a jaka ta bransoleta jest? Gustuje teraz w jaaskrawych kolorach, ale bez przesady (polubilam kolor kiwi, pomarańczowy, czerwony, chabrowy). Musze przeslać Ci w koncu te słoiki, jak pomyśle o pójściu na poczte to mi się odechciewa:no:
spoko , i tak czekam za pszczółkami ;/


bransoleta jest dość delikatna .. myślę że truskawki lub maki się fajnie w nią wkomponują na razie wygląda tak :
Zobacz załącznik 459591Zobacz załącznik 459592Zobacz załącznik 459593Zobacz załącznik 459594
 
o maki to coś dla mnie :)

Aneczko
ale maków wystarczy dla mnie na dzieła ?? hhihihi:-D bo ja lubię ich dużo ;-)

a te maki robisz z serwetki czy z tego szablonu ??
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry