• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Dziewczyny wiem jeszcze aj mam cos takiego że jak o tym półpascu usłyszalam i widze tą ospe u niej to wszystko mnie swędzi:baffled:jutro zadzwonie do lekarza żeby na wizyte do nas przyjechał to obejrzy malą i poprosze go żeby mnie obejrzal zapobiegawczo lece poczytać co napisałyście Jak poszłyście spać to ja też uciekam slodkich snów Bobo&&&&&&&&& za wizyte jutro Anisiaj&&&&&&&& trzymaj sie
 
Ostatnia edycja:
A możesz przeslac mi wzory tych bransolet? Czy jest tylko taki jeden wzór grubej?
jasne :) jest pełno wzorów
Aniu jakie Ty śliczne cuda robisz.Też bym chciała.Lubię takie rzeczy.
Jeszcze bym coś zamówiła...
jak ktoś chce wystarczy wysłać mi maila a ja prześlę katalog surowych produktów z opisem czy są z drewna , z jakiego , czy ze sklejki itp
Nic nie wiecie co z Anisiaj?

Jestem na chwile mam dziś dzień troszke zwariowany ospa sie u nas dziś wysypała!!!!!:angry:Mam nadzieje że nastka przejdzie ją spokojnie kupiliśmy jus płynny puder calcium i syrop na gorączke bo ma i zobaczymy jak to będzie narazie mamy pare bąbli:confused:jak starczy mi czasu to was dzis poczytam jeszcze
ojojojojjjjj spokojnej ospy nie swędzącej życzę
posnelyscie wszystkie czy jak? taka tu cisza zapadla hihi
tak, przyznaję sie wypiłam piwko i zasnęłam
Dziewczynki poczytałam Was,ale nie mam siły odpisywać.Jutro mam smutną uroczystość i już teraz mam stresa.
Dobranoc kochane!!!
zbyt miły raczej nie będzie więc spokojnego dnia życzę Tobie
 
Nikogo nie ma ??? ja od 6 rano na nogach jestem już się ubrałam umyłam ,poczytałam książkę , ogarnęłam pokój , mój warsztacik , wypiłam kawę z mężem i stoczyłam walkę z córką hehe
 
reklama
witam sie i ja ;-)

aneczkaa a Ty chorujesz na bezsennosć ?? :-)

ja już wstałam ale to z powodu glodu :zawstydzona/y: tak mnie ssało ,ze musiaam wstać zjeść śniadanie.

anisiaj kochana daj znac jak u Ciebie :*

ja dzis mam duzo obowiązków, musze ogarnąc mieszkanie bo jutra popołudniu mamy gości , także będę rzedziej :-( a rano jade na pracownię ze szkoły. Kuchnię już wczoraj posprzatałam i tak po trochu bede sie zbierać do roboty:baffled:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry