wiolka23
Fanka BB :)
Dzień dobry jestem tez na chwile mała dziś ma więcej bąbli wiec sie wszystko rozkreca ja też musze posprzatać bo będziemy lekarza do domu wzywać zeby to w 100% potwierdził i do kartoteki jej wpisał chciałam was spytać co myślicie o tym żeby pomimo ospy chcemy nadal zrobić urodziny malej w sobote gości mamy zaproszonych już pozatym ona i tak przeżywa że na zewnątrz wyjść nie będzie mogła tylko w domu musi na taka pogode siedzieć a nie chcemy jej robić dodatkowej przykrości i stwierdziłam że urodziny sie odbeda myślicie że źle zrobiłam? Aga-jestem przerazona ta ospą ale podobno im dziecko mniejsze tym lepiej to przechodzi to przejdzie i będzie miała za soba
Anisiaj-duzo siły ci życze i będziemy czekały na wieści;-)
Anisiaj-duzo siły ci życze i będziemy czekały na wieści;-)
i nawet się nie pożegnałam.