• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Hello Kobietki drogie:-)
Szóśtkowa mama, przykra sprawa, oby szybko minęło.
Bobo, kciuki za badanie, na pewno będzie wszystko ok. Za niedługo będziesz się zbierać, prawda? Bedzie już serduszko pykać:tak:
Bietka, niech Twój M odtańczy karniaka tak jak mój zastępca kilka dni temu:-p
Aneczka, podeślij mi katalogi. Szukuje mi sie wesele i potrzebuje dodatki w kolorze czerwonym do mojej sukienki. Mam nadzieję, że mój zestaw weselny będzie ok, trochę martwiłam sie, że czerwone dodatki moga nie pasować, ale będzie chyba dobrze
Gosiulek, współczuję @:-(
Anisiaj, mam nadzieję, że @ szybko minie i unikniesz wizyty w szpitalu:tak:
Aga, mam wrażenie, że się mijamy
Joweg, Suonko co z Wami?
wszystkie co chcą katalog surowych produktów proszę o maile na pw :) nie jestem w grupie więc musicie mi tam przesłać maile ...


I apel do wszystkich !!! NEGATYWNE MYŚLENIE PRZYWOŁUJE NEGATYWNE RZECZY !!!!!!!
 
Witajcie

bobo
ja juz od rana siedze jak na szpilkach ale mysle pozytywnie bedzie dobrze! musi byc! powodzenia
anisiaj dobrze ze jest szansa by uniknac szpitala i juz widze ze staranka nie beda tak odlegle tak? jestes silna kobitka
aneczkaa jestes na grupie.....
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry